برگزاری جشن تکلیف سیاسی رای اولی ها در تبریز

 برگزاری جشن تکلیف سیاسی رای اولی ها در تبریز

به گزارش سراج24، آیین بزرگداشت میلاد حضرت معصومه(س)، روز دختر و جشن تکلیف سیاسی (رای اولی ها)دختران در مدرسه علمیه الزهرا(س)تبریز در جمع بانوان تبریزی برگزار شد.

در این مراسم باشکوه که با استقبال بانوان  تبریزی و عاشقان حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار شد، ذاکرین  اهل‌بیت عصمت و طهارت در مدح حضرت فاطمه معصومه (س)  و بمناسبت دهه کرامت به مدیحه سرایی پرداختند.

در ادامه  این مراسم خانم حکیمیان، ضمن تبریک  ولادت باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر به  تبیین جایگاه والای دختر در اسلام پرداخت.

وی افزود: اگر امروز بانوان بتوانند این سبک را در زندگی خود پیاده کنند قطعا خانواده خوشبختی خواهند داشت و دخترانی خوشبخت تربیت خواهند کرد، چراکه ایشان با این سبک زندگی برای تحلیل گران و نبوغ غربی بهترین زندگی به شمار می رود.

حکیمیان اظهار کرد: یکی از ویژگی‌های  مهم حضرت عبادات ایشان است که باید الگوی دختران امروزی قرار بگیرد  و از آن درس بگیرند.

در ادامه  این مراسم، حجت الاسلام مجتبی نظری، با تبریک میلاد حضرت معصومه(س)، روز دختر گفت:  بی‌شک حضور رأی اولی‌ها در انتخابات می‌تواند در افزایش نشاط و شور فضای انتخابت مؤثر باشند، نوجوانانی که برای نخستین بار می‌خواهند شعور سیاسی خود را بسنجند.

گفتنی است، آیین بزرگداشت میلاد حضرت معصومه(س)، روز دختر و جشن تکلیف سیاسی دختران به همت معاونت فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(س) تبریز در قالب برنامه های مختلف فرهنگی هنری در حیاط این مدرسه برگزار شد.

اخبار مرتبط

آغاز به‌کار هجدهمین اجلاس بین‌المللی پیرغلامان حسینی با حضور 20 میهمان خارجی در تبریز

افتتاح مرکز نوآوری شهید فخری‌زاده در تبریز

شهردار جدید باید در شأن شهر تبریز باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha