بصیرت یعنی «نه» گفتن به «بله»‌های دشمن

 بصیرت یعنی «نه» گفتن به «بله»‌های دشمن

به گزارش سراج24، عباس یوسفی؛ بار دیگر فضای کشور تحت تاثیر کارزار انتخابات قرار گرفته است. انتخاباتی همچون همیشه سرنوشت‌ساز برای ریاست جمهوری در کلان و شورای اسلامی شهر در سطحی پایین‌تر جهت خدمت به مردمی که لایق بهترین‌ها هستند.

انتخابات امسال از چند جهت حائز اهمیت است. اول اینکه در مقطعی شاهد برگزاری انتخابات هستیم که بحران جهانی کرونا همچنان شرایط را تحت تاثیر قرار داده است. دوم اینکه عملکردهای گذشته مدیران اجرایی باعث شده که معیشت مردم با مشکلاتی دست و پنجه نرم کند و سوم اینکه در شرایط خاصی در عرصه بین المللی قرار داریم.

همه این عوامل و بسیار بهانه های همیشگی دیگر باعث شده که دشمنان قسم خورده نظام و امپراطوری های رسانه ای استکبار به صورت شبانه روزی در حال تولید محتوا باشند تا افکار عمومی مردم ایران اسلامی را تحت تاثیر قرار داده و مردم را از مشارکت حداکثری در انتخابات منع کنند.

البته با نگاهی به گذشته خواهیم دید که تاریخ انقلاب اسلامی سرشار از این دست اتفاقات بوده است. سال ها بنیانگذار کبیر انقلاب و پس از آن رهبر معظم انقلاب اسلامی با رهنمون ها و تدابیرشان همیشه دست پلید دشمنان را برای ملت رو کرده اند و نگذاشتند که آنان به اهداف پلیدشان برسند.

ملت بصیر و بیدار ایران اسلامی نیز همچون گذشته و همیشه و علی‌رغم مشکلات عدیده ای که دارند و نسبت به خیلی از امور معترض هستند، اما اجازه نمی‌دهند که ایادی دست نشانده خارجی در سرنوشت کشورشان دخالت کنند.

بصیرت یعنی نه گفتن به بله‌های دشمنانی که دست از یک عالم مشکلات حقوق بشری و داخلی خودشان برداشته و برای دیگر کشورها کاسه داغ‌تر از آش می شوند تا به اهداف پلید و استکباری‌شان برسند.

ملت انقلابی و شهید‌پرور ایران اسلامی بار دیگر در سایه تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی و زیر بیرق سبز حسینی و پرچم مقدس سه رنگ مان در عرصه و کارزار انتخابات، حضور حماسی دیگری را خلق خواهند کرد و به دنیا نشان خواهند داد که ایران اسلامی جای دخالت بیگانگان نبوده و نیست.

اخبار مرتبط

عقلای عراق اجازه دخالت بیگانگان در تعیین دولت آینده را ندهند

لزوم جبران تبعات انتخابات اخیر در عراق

لزوم بازگشت عراق به مسیر ثبات و آرامش

0 نظر

ارسال نظر

capcha