حضور آگاهانه در انتخابات تیر خلاص به دشمن است

حضور آگاهانه در انتخابات تیر خلاص به دشمن است

به گزارش سراج24، آیت الله رسول فلاحتی در مجمع استادیاران و سرمربیان خواهر شجره طیبه صالحین بسیج سپاه قدس گیلان با تبریک ولادت حضرت معصومه (س) و دهه کرامت، اظهار کرد: اسلام، بشر را با کرامت انسانی می بیند و در این عرصه زن و مرد هر کدام جایگاه خود را دارند.

وی، مدیریت در نظام اسلامی را دارای سه ویژگی ایمان به انقلاب اسلامی، ایمان به رهبری الهی و ایمان به مردم عنوان کرد و افزود: کسی که در نظام اسلامی بخواهد مدیریت کشور به عهده بگیرد باید به انقلاب اسلامی باور داشته باشد.

استاد شجره طیبه صالحین با بیان اینکه هدف اساسی انقلاب اسلامی تربیت انسان است، تصریح کرد: خدا، اسلام و پیامبر (ص) ریشه انقلاب اسلامی محسوب می‌شوند و مقصد آن تربیت انسان است.

آیت الله فلاحتی، تبعیت محض را در راستای ایمان به رهبری الهی دانست و بیان کرد: کسی که می‌خواهد مدیریت در نظام اسلامی را به عهده بگیرد باید به رهبری الهی ایمان داشته باشد و بر این اساس ایمان به رهبری الهی از جمله ارکان مدیریت در نظام اسلامی است.

وی، یکی از رمزهای موفقیت انقلاب اسلامی به رهبری امام (ره) را باور مردم عنوان کرد و گفت: امام راحل به مردم باور داشت و این باور تأثیر خود را گذاشت که «ما می توانیم».

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه اگر مدیری در نظام اسلامی به انقلاب اسلامی، رهبری الهی و مردم ایمان داشته باشد مجاهدانه کار می‌کند، اضافه کرد: آحاد جامعه از این ویژگی برخوردارند و دشمن این ویژگی‌ها را هدف رفته است.

آیت الله فلاحتی، حضور آگاهانه مردم در این دوره انتخابات را تیر خلاص به دشمن خواند و یادآور شد: انقلاب اسلامی با رهبری هوشمندانه رهبر معظم انقلاب دشمن را به ذلت کشانده است.

وی با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات لبیک به ندای مقام معظم رهبری است، اظهار کرد: حضور مردم در انتخابات پر برکت است.

خداوند انقلاب اسلامی را با انواع فتنه‌های دشمن به بلوغ کامل رساند

فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در مجمع مذکور ایمان به انقلاب اسلامی را اصل مهم در تمام سطوح مدیریتی عنوان کرد و گفت: خداوند انقلاب اسلامی را با انواع فتنه‌های دشمن به بلوغ کامل رسانده است.

سردار محمد عبدالله پور با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی در طول ۴۲ سال در عرصه‌های مختلف به بلوغ رسیده و سنگرهای کلیدی دشمن را در حال فتح شدن است، بیان کرد: دشمن با دست خود انقلاب اسلامی را بیمه کرد.

وی به نقش ویژه بانوان برای مشارکت حداکثری در انتخابات اشاره کرد و یادآور شد: دشمن به دنبال مشارکت حداقلی است و ملت ایران در این نبرد سیاسی مشارکت حداکثری را دارد.

اخبار مرتبط

حضور مردم ایران در انتخابات تضمین‌کننده حرکت انقلاب اسلامی شد

مردم با وجود گلایه مندی حماسه آفریدند

پروژه تضعیف انتخابات ایران شکست خورد

0 نظر

ارسال نظر

capcha