یک فعال فرهنگی مطرح کرد؛

در دولت روحانی کمتر کسی توانسته ازدواج کند/شرکت نکردن در انتخابات یعنی اجازه می دهیم کسی دیگر برایمان تصمیم بگیرد

در دولت روحانی کمتر کسی توانسته ازدواج کند/شرکت نکردن در انتخابات یعنی اجازه می دهیم کسی دیگر برایمان تصمیم بگیرد

به گزارش سراج24؛ فرشته صفایی از فعالان فرهنگی-سیاسی  کشور که در حوزه جوانان فعالیت می کند در ایام انتخابات از زبان جوانان گفت: من چندین سال است در حوزه جوان و نوجوان فعالیت می کنم، اوضاع جوانان در این هشت سال تغییر کرده است. در این هشت سالی که دولت تدبیر و امید روی کار آماده انآ جوان ثروتمند در ثروت عظیم تر و جوان مستعضف در مستعضعفی بیشتر پیشرفت کرده است.

وی از آنجایی که فرهنگی است  اوضاع فرهنگیان را دقیق تر برایمان توصیف کرد و ادامه داد: حال فرهنگیان جامعه خوب نبود و امید بود شاید در دولت آقای روحانی بهتر شود ولی زمانی که متوجه شدم دولت یازدهم و دوازدهم در موضوع برجام روبروی مقام معظم رهبری ایستاد و  از پیشنهاد های طلایی حضرت اقا استفاده نکردند امیدم را نه در موضوع فرهنگیان بلکه در موضوعات کل جامعه از دست دادم.

صفایی در اوضاع اقتصادی دولت فعلی افزود: در دولت فعلی و چند روز دیگر گذشته کمتر افرادی توانستند ازدواج کنند چون جوانان از مخارج جشن سنگین عروسی و در حین زندگی رعب و وحشت دارند و از این امر الهی شانه خالی می کنند.

این فعال فرهنگی سیاسی کشور ادامه داد : اقشار مستعضعف و کم درآمد جامعه که بیشتر سختی کشیده اند دیگر با وعده ها فریب نمی خورند و بیشتر مشتاق افرادی همچون حاج قاسم عزیز هستند که در میدان عمل هستند و اثبات می کنند.

همچنین فرشته صفایی بر این موضوع تاکید کرد که اگر در حوزه جوانان کار شود 80% مشکلات نیز حل می شود.
او در خصوص مشارکت در انتخابات افزود: شرکت نکردن در انتخابات یعنی اجازه می دهیم کسی که از آرمان ها و اعتقاداتت خبر ندارد برایت تصمیم بگیرد پس در میدان عمل باشیم.

ایشان در پایان  تاکید کردند که راه نجات کشور از همه مسائل اعم از اقتصاد.فرهنگ.معیشت.دشمن شناسی و مقابله با رانت خواری و نجومی بگیران، اطاعت از رهبری است.

اخبار مرتبط

خراسان شمالی دومین استان پایبند به مشارکت در انتخابات

شورای نگهبان صحت انتخابات میان‌دوره‌ای آستانه اشرفیه را تایید کرد

در دولت اقای روحانی ما در تمام زمینه ها پس رفت جدی داشتیم/معتقدم کشوری که زنان و دخترانش رشد بکنند بهترین کشور می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha