نامزدهای انتخاباتی درباره مسائل اصلی مردم صحبت کنند

نامزدهای انتخاباتی درباره مسائل اصلی مردم صحبت کنند

به گزارش سراج24، ماموستا عبدالرحمن مرادی، بیان کرد: مسؤلیت پذیری خود را نسبت به آینده ایران اسلامی با حماسه ۲۸ خرداد در پای صندوق رای به منصه ظهور برسانیم.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با تمسک به کلام الهی در سوره مبارکه حجر آیات ۹۲-۹۳ که می فرماید: فَوَ رَبِّکَ لَنَسْئَلَنَّهُمْ أَجْمَعِینَ، عَمّا کانُوا یَعْمَلُونَ، گفت: از عوامل بیداری، توجه به سؤال و حسابرسی در قیامت از همه مردم و اعمال آنهاست.

ماموستا مرادی در ادامه با اشاره به سخنان ارزشمند امیرالمؤمنین علی(ع) که می فرماید: در حق بندگان خدا و مملکت ها تقوای الهی داشته باشید، زیرا از شما در مورد خانه ها و حتی حیوانات سؤال خواهد شد و فرمانبردار دستورات الهی بوده و نافرمانی نکنید، گفت: همگی در هر لباس و موقعیتی کم یا بیش مسئولیت داریم.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه اظهار کرد: در آستانه بزرگترین حماسه مردم انقلابی ایران اسلامی هستیم و ضمن اینکه از آحاد مردم عزیز دعوت می کنیم که در خلق این حماسه سهیم باشند رهبر معظم انقلاب تاکید فرموده اند که: مسؤلان کشور باید با فقر، فساد و تبعیض در این مملکت مبارزه کنند.

ماموستا مرادی خاطر نشان کرد: توصیه رهبری حکیم به نامزدهای انتخاباتی درباره مسائل اصلی مردم همچون بیکاری جوان ها، معیشت طبقات ضعیف جامعه و مافیای واردات و شکستن تولید داخلی است.

وی در پایان با بیان اینکه وفاداری مردم اهل سنت و مرزنشینان عزیز نسبت به انقلاب و جانفشانی در راه تداوم انقلاب اسلامی از خصیصه های بارز آنان است، گفت: حضور پر شور پای صندوق های رای، بار دیگر به استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی، تجدید میثاق با آرمان های انقلاب و منویات مقام معظم رهبری، وفاداری خود را ثابت خواهند کرد.

اخبار مرتبط

حضور مردم ایران در انتخابات تضمین‌کننده حرکت انقلاب اسلامی شد

مردم با وجود گلایه مندی حماسه آفریدند

پروژه تضعیف انتخابات ایران شکست خورد

0 نظر

ارسال نظر

capcha