سخنگوی ستاد مرکزی رئیسی در خراسان شمالی:

فساد مسئولین، مردم را نا امید کرده است

فساد مسئولین، مردم را نا امید کرده است

به گزارش سراج24؛ طالبی سخنگوی ستاد مرکزی حجت‌الاسلام‌والمسلمین رئیسی در خراسان شمالی اظهار کرد: در شرایط اجتماعی سیاسی فعلی جمهوری اسلامی نیاز حیاتی به برگرداندن امید به هواداران جمهوری اسلامی در ایران و جهان است.

وی با بیان اینکه افرادی که در ستاد رئیسی فعالیت می‌کنند دست‌چین شدگان تلاشگر انقلابی هستند افزود: یکی از اساسی‌ترین مسائلی که مردم رو دچار تردید و دلسردی کرده است، وجود فساد میان مدیران دستگاه‌های اجرایی است که حجت‌الاسلام رئیسی برای ریشه‌کن کردن این فساد کمر همت را به محکمی هرچه‌تمام‌تر بسته است.

سخنگوی ستاد مرکزی رئیسی در خراسان شمالی خاطرنشان کرد: حجت‌الاسلام رئیسی در هر مسئولیتی که بوده است نشان داده است که دغدغه دستگیری از محرومین و محرومیت‌زدایی داشته است و همواره در این عرصه تلاش چشمگیر و کارآمدی را بروز داده است.

وی با اشاره به دوره ریاست حجت‌الاسلام رئیسی در قوه قضاییه تصریح کرد: یکی از شایسته‌ترین امور اجرایی ایشان در دوره ریاست در قوه قضاییه برخورد با مفسدین دانه‌درشت کشور بوده است تا این‌گونه از فسادهای درشت آسیب‌زننده به کشور جلوگیری کند.

وی با بیان اینکه در حجت‌الاسلام رئیسی در منصب ریاست قوه قضاییه توانایی برخورد با معلول فساد در کشور را داشت و با به دست گرفتن قوه مجریه در پی ریشه‌کن کردن علت فساد در کشور است افزود: با انتخاب شدن حجت‌الاسلام رئیسی در منصب ریاست جمهوری انشالله شاهد خواهیم بود که فساد در جامعه جمهوری اسلامی به میزان قابل‌توجهی کاهش و روبه نابودی رود و ریشه این آفت انقلاب اسلامی خشک شود.

طالبی در خصوص دیدگاه رئیسی نسبت به مذاکره با کشورهای دیگر اذعان کرد: حجت‌الاسلام رئیسی می‌گوید که ما برای ارتباط با تمام کشورها و دولت‌های جهان به‌جز اسرائیل که شورای عالی امنیت ملی مذاکره و ارتباط با آن را خط قرمز تعیین کرده است آماده‌ایم.

وی افزود: حجت‌الاسلام رئیسی معتقد است که ما کشور را برای مذاکره و رسیدن به یک موضع تعطیل نخواهیم کرد بلکه روند توسعه و پیشرفت کشور را پیش می‌بریم و در کنار آن مذاکره با کشورهایی همچون آمریکا را نیز اگر مقدور بود انجام می‌دهیم.

وی در انتها گفت: هم‌اکنون با ظرفیت جمعیت جوانی که در کشور داریم می‌توانیم در تمام زمینه‌های توسعه سرآمد جهان باشیم.

اخبار مرتبط

ولایت فقیه محور وحدت در جمهوری اسلامی است

دشمن جرأت اجرای هیچ نقشه نظامی ‌علیه ایران ‌را ندارد/ با تمام وجود برای «خدمت به مردم» حاضریم

ویدئو/ ما می شویم

0 نظر

ارسال نظر

capcha