جشن‌های دهه کرامت فرصت خوبی برای ایجاد شور انتخاباتی در جامعه است

جشن‌های دهه کرامت فرصت خوبی برای ایجاد شور انتخاباتی در جامعه است

به گزارش سراج24، آیت الله علی خاتمی ظهر پنجشنبه در جلسه ستاد کرامت استان زنجان به انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی اقتدار کشورمان را نشان می‌دهد.

وی به رأی اولی‌ها و بلوغ سیاسی در انتخابات اخیر اشاره کرد و ابراز داشت: باید برای رأی اولی‌های هر منطقه برنامه ریزی کرد.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان به فضای مجازی و شائبه‌هایی که در این فضا برای انتخابات مطرح می‌شود اشاره کرد و گفت: باید از فضای مجازی برای تشویق مردم جهت حضور در انتخابات استفاده کرد چرا که یک رأی در سرنوشت کشور بسیار اثر گذار است.

خاتمی به تقارن دهه کرامت و انتخابات اشاره کرد و گفت: باید گله گذاری ها را کنار بگذاریم و برای حضور پرشور مردم در انتخابات همه تلاش کنیم.

وی با تاکید بر اینکه همه آحاد جامعه باید برای افزایش مشارکت در انتخابات تلاش کنند، افزود: باید با طرح چهره به چهره اطرافیان به رأی دادن تشویق کنیم و جشن‌های دهه کرامت فرصت خوبی برای ایجاد شور انتخاباتی در جامعه است و برنامه‌هایی که توسط پایگاه‌های بسیج اجرا می‌شود با برنامه کانون‌های رضوی مکمل یکدیگر باشند.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان تصریح کرد: وجود مبارک فرزندان موسی بن جعفر برای کشور ما نعمت بزرگی است و معنویت ایران از نسل آن حضرت در ایران است و به برکت وجود اهل بیت (ع) بسیاری از بلایا در کشور ما دفع می‌شود و رحمت و برکات الهی برای کشور نازل می‌شود.

خاتمی با بیان اینکه تهیه کتاب با موضوع سبک زندگی رضوی توسط متولیان لازم است، افزود: باید جوانان و جامعه با فلسغه و سبک زندگی رضوی به خوبی آشنا شوند.

اخبار مرتبط

تامین اعتبار طرح‌های نیمه تمام ارمغان سفر آیت الله رییسی به زنجان

اجازه نمی دهیم تولید در کشور دچار وقفه شود

سازوکارهای لازم برای پیگیری مصوبات سفر پیش‌بینی شده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha