دستگاه‌ها با مشارکت در مدرسه‌سازی تعلیم و تربیت را یاری دهند

دستگاه‌ها با مشارکت در مدرسه‌سازی تعلیم و تربیت را یاری دهند

به گزارش سراج24، آیت‌الله سید محمد شاهچراغی ظهر پنجشنبه در دیدار با وزیر آموزش‌وپرورش به میزبانی دفتر خود ضمن بیان اینکه دستگاه‌ها با مشارکت در مدرسه‌سازی باید تعلیم و تربیت را یاری دهند، ابراز داشت: کمک‌های مالی مستقیم و یا همکاری در مدرسه‌سازی توسط نهادها، ارگان‌ها و دستگاه‌ها و خیران می‌تواند به پیشبرد اهداف آموزشی بسیار کمک کند.

وی ضمن بیان اینکه به آموزش‌وپرورش به‌عنوان مهم‌ترین وزارتخانه کشور باید ویژه توجه کرد، افزود: متأسفانه این توجه از ابتدای انقلاب تاکنون به‌صورت کامل نبوده و رسیدگی‌ها به حد نهایت نبوده است اما معتقدیم هر زمان این مهم به انجام برسد، مطلوب است.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان بابیان اینکه وزارت آموزش‌وپرورش پرچم‌دار میدان علم‌اندوزی و عالم سازی محسوب می‌شود، ابراز داشت: با توجه به درجه اهمیت این وزارت خانه می‌طلبد تا همکاری‌های بیشتری با آموزش‌وپرورش توسط دستگاه‌ها انجام شود.

شاهچراغی بابیان اینکه سطح فرهنگ و تحصیلات در استان سمنان بالا است و فرزندان خلاق و بااستعداد بسیاری را در دل خود جای‌داده است، تصریح کرد: این دانش آموزان امروز پرچم‌داران فردای کشور هستند که می‌بایست از همین دوران به آن‌ها توجه ویژه داشت.

وی افزود: اگرچه حق معلم را نمی‌توان آن‌طور که بایدوشاید ادا کرد و تشبیه آن به ادا کردن حق پدر و مادر شاید بیشتر ملموس باشد ولی بااین‌حال انتظار می‌رود مسئولان نسبت به این مهم تمام همت خود را به‌کارگیرند.

اخبار مرتبط

تلاوت آیات قرآن در خانه سبب تربیت قرآنی فرزندان می‌شود

آیت الله العظمی شاهرودی در زمره مفاخر ارزشمند جهان اسلام است

۱۲ امامزاده سطح استان سمنان میزبان برنامه‌های دهه کرامت شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha