پیام نماینده ولی فقیه درخراسان جنوبی به مردم برای شرکت درانتخابات

پیام نماینده ولی فقیه درخراسان جنوبی به مردم برای شرکت درانتخابات

به گزارش سراج24، آیت الله «سیدعلیرضا عبادی» نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به آحاد مردم شریف و فرهیخته استان در خصوص شرکت در انتخابات پیامی صادر کرد. متن پیام آیت الله عبادی بدین شرح است؛

بسمه تعالی

خواستم بگویم - مسابقه هوش- خجالت کشیدم- چون مردم هوشمند ما بالاترند از این سطح؛

۱- به نظر شما از فرصتی که انقلاب به دست ما داده، و شخصی یا جریانی نمی‌تواند مثل یک پادشاه پنجاه سال بر ما تحمیل شود و حتی او را نیز پایین آورده در حد یک خدمتگزار، حالا سر چهار سال، نه کودتا، نه اعتراض، بلکه حق انتخاب خدمتگزار برای ما ثبت نموده؛ آیا شکرانه این اختیار غیر از انتخاب بهتر است تا به موجب آن یک جشن بزرگ نصیب مردم شود؟

۲- به نظر شما وقتی دشمنان ما؛ آمریکا، صهیونیست، انگلیس، فرانسه، منافقین، وهابی‌ها، بهایی‌ها، بی دین‌ها، مزدورهای جریان‌های خائن وابسته به خارج، فتنه گرها، قاتلین فرودگاه بغداد و آنها که ما را می کشند، هماهنگ تحریم می‌کنند، برای بچه‌های ما مواد مخدر وارد می‌کنند، شراب و سگ و قلاده وارد می‌کنند، منکرات و فحشاء و قانون شکنی ترویج می‌نمایند و همه گزینه‌های نابودی ما را روی میز دارند حالا همه هماهنگ تبلیغات می‌کنند که در انتخابات شرکت نکنید، معنی این پیام چیست؟ وظیفه ما چیست؟

۳- به نظر شما وقتی بزرگان جامعه، نخبه‌های متعهد، دانشمندان دلسوز، فرهیختگان فهیم، مراجع بزرگوار دین، امامین انقلاب (دامت برکاتهم) شرکت در انتخابات را لازم و واجب می‌شمارند و حتی سهل انگاری در این مشارکت که خدای ناخواسته موجب شکست مردم و آسیب به اسلام شود ترک واجبی می‌دانند که در رأس گناهان کبیره است و حکم عقل نیز همین است، تکلیف ما چه خواهد بود؟ و همچنین دعوت بیش از ده هزار نفر از اساتید و مدرسین محترم دانشگاه‌ها را چگونه اجابت خواهیم کرد؟

پس به رغم دشمنان؛ پیروزی بزرگ را رقم زده – به روح حاج قاسم عزیز، همه در انتخابات ۱۴۰۰ شرکت خواهیم کرد.

اخبار مرتبط

دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ برگزار می شود

اولین رویداد از جشنواره تولید محتوای فضای مجازی امید در بجنورد

رویداد تولید محتوای فضای مجازی امید ویژه فرهنگیان

0 نظر

ارسال نظر

capcha