حضور ملت ایران در صحنه انتخابات خنثی کننده فتنه‌ها دشمنان است

حضور ملت ایران در صحنه انتخابات خنثی کننده فتنه‌ها دشمنان است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام ماشاء‌الله عبدی عصر چهارشنبه در جمع پاسداران ستاد سپاه روح الله با اشاره به مسئله انتخابات اظهار داشت: عدم حضور مردم در صحنه یکی از بزرگترین تهدیدات جامعه محسوب می‌شود که نمونه‌های آن را در تاریخ به وضوح مشاهده کردیم و امت اسلام همواره از این مسئله ضربه خورده است.

وی ادامه داد: امروز ملت انقلابی ایران برای فتح قله‌های بلند و تحقق اهداف و آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی نیازمند یک رئیس جمهور ولایتمدار، انقلابی و جهادی هستند و انتخابات ۲۸ خرداد ماه بزرگترین فرصت است که ملت باید برای انتخاب یک رئیس جمهور ساده زیست، مردمی و خدمتگذار در صحنه حاضر شوند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی تصریح کرد: حضور مردم در صحنه خنثی کننده تهدیدات دشمنان است و آن چیزی که کار را تمام می‌کند میدان است و عرصه‌های نقش آفرینی در میدان متفاوت است و روزی ملت ایران در دفاع مقدس با حضور در میدان، تهدیدات دشمن را شکست می‌دهند و روزی ملت ایران در صحنه‌های دیگر توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند و امروز حضور ملت در صحنه انتخابات خنثی کننده فتنه‌ها و توطئه‌های دشمنان است.

عبدی اظهار کرد: یکی از مسائلی که در انقلاب اسلامی همواره مهم بوده حضور مردم در صحنه است و اگر مردم در صحنه حضور داشته باشند خودشان می‌توانند در سرنوشت خود اثرگذار باشند.

وی ادامه داد: مردم‌سالاری دینی و حضور مردم در صحنه‌های مختلف یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است که در طول این سال‌ها با برگزاری انتخابات‌های مختلف همواره تقویت شده و انقلاب اسلامی را در طول این سال‌ها برای رسیدن به اهداف و مقصد نهایی پشتیبانی کردند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی در پایان بیان کرد: پیروزی‌های جبهه مقاومت در منطقه و خصوصاً موفقیت ملت مظلوم فلسطین در جنگ ۱۲ روزه بسیار امیدبخش است و موفقیت‌های جبهه اسلام در ۲۸ خرداد ماه تکمیل خواهد شد و برگ زرینی در تاریخ ملت ایران می‌افزاید.

اخبار مرتبط

حریم رضوی مرکز ثقل ایران است

«مدارس ماندگار» موجب تقویت و تحکیم هویت اسلامی و ملی است

توسعه شهری متناسب با هویت مذهبی مشهد باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha