شرکت در انتخابات وظیفه ای ملی و تکلیفی دینی است

شرکت در انتخابات وظیفه ای ملی و تکلیفی دینی است

به گزارش سراج24، ماموستا سید حسین حسینی روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان سقز اظهار کرد: ۲۸ خرداد ماه روزی سرنوشت ساز در حرکت انقلابی مردم ایران خواهد بود و بار دیگر حماسه‌ای جاودانه خلق خواهد شد.

وی افزود: مردم مسلمان ایران با احساس مسئولیت همیشگی خود در عرصه انتخابات نقشی مهم برعهده داشته‌اند و طی چهل سال از عمر با برکت نظام جمهوری اسلامی این مهم را به جهانیان ثابت کرده‌اند.

امام جمعه سقز با تأکید بر مشارکت گسترده مردم در انتخابات پیش رو اظهار کرد: حضور مردم در این عرصه موجب ناامیدی و شکست دشمنان بوده و هر رأی به مثابه تیری در قلب دشمنان است.

کامیل کریمیان فرماندار سقز نیز در این مراسم اظهار کرد: سقز دومین شهرستان استان از لحاظ جمعیت بوده و در انتخابات ۲۸ خرداد نیز ۹۹۸ نفر برای شوراهای روستاها و ۹۳ نفر نیز برای شوراهای شهرهای تابعه این شهرستان داوطلب شده‌اند.

وی افزود: تمام امکانات و تجهیزات و ادارات مستقر در این شهرستان برای برگزاری انتخاباتی منسجم و باشکوه به کار گرفته شده است و امیدواریم داوطلبان نیز با رعایت موازین قانونی و اخلاقی زمینه ساز مشارکت هرچه بیشتر مردم باشند.

فرماندار سقز همچنین خواستار راه اندازی شعبه ویژه تخلفات انتخاباتی در دادگستری این شهرستان شد و افزود: استفاده از امکانات دولتی، دستگاه‌های اجرایی، سازمانی، نظامی و انتظامی، شهرداری‌ها و دهیاری‌ها برای تبلیغ له یا علیه یک داوطلب ممنوع بوده و با افراد متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

اخبار مرتبط

تبریک اژه‌ای برای صعود تیم ملی ایران به جام جهانی

تولید ۱۳۰ میلیون تن محصولات کشاورزی در کشور

مردم سیستان همچنان چشم انتظار گاز شهری هستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha