مشارکت مردم ایلام در انتخابات همواره بالا بوده است

مشارکت مردم ایلام در انتخابات همواره بالا بوده است

به گزارش سراج24، الیاس فتاحی در نشست ستاد انتخابات استان با بیان اینکه هرگونه استفاده از اموال عمومی و دولتی به نفع نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا ممنوع و در صورت مشاهده با خاطیان به شدت و بدون اغماض برخورد می‌شود، اظهار داشت: تمامی ادارات دولتی و مجریان برگزاری انتخابات باید اصل بی طرفی را در انتخابات پیش رو سرلوحه کار خود قرار دهند و از ظرفیت حقوقی خود به نفع هیچ نامزدی استفاده نکند.

وی افزود: طبق قانون برای برگزاری انتخابات پرشور، تمامی دستگاه‌هایی اجرایی مکلف هستند از تمام ظرفیت و توان خود در این راستا با حفظ اصل بی طرفی استفاده کنند.

رئیس ستاد انتخابات ایلام تاکید کرد: اگر در انتخابات پیش رو به قانون پایبند باشیم، به طور قطع با هیچ مشکلی در امر برگزاری مواجه نخواهیم شد و حضور مردم این استان نیز مانند ادوار گذشته انتخابات بسیار پرشور خواهد بود.

فتاحی انتخابات را عرصه تعیین سرنوشت سیاسی و مظهر اقتدار و قدرت ملی هر کشور ذکر کرد و گفت: با مشارکت حداکثری کلیه اقشار، سلایق سیاسی و آحاد مردم بار دیگر همدلی و اقتدار ایران را به رخ جهانیان خواهیم کشاند و نقشه‌های دشمنان را خنثی می‌کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام اضافه کرد: دشمنان نظام همواره سعی دارند انتخابات پیش رو با کمترین میزان مشارکت برگزار و مردم را از نظام و انقلاب دلسرد کنند، ولی مردم غیور ایران با حضور پرشور نقشه‌های آنان را نقش بر آب خواهند کرد.

فتاحی گفت: این استان در طول ادوار گذشته انتخابات مشارکت ۷۵ درصدی مردم را به ثبت رسانده که این رقم بالاتر از میانگین کشوری بوده است.

اخبار مرتبط

برگزاری ۶۱برنامه طی دهه احیای امر به معروف و نهی از منکر در ایلام

ادارات دهلران برای برگزاری کنگره ۳ هزار شهید در ایلام همکاری کنند

توسعه و ترویج فرهنگ نماز نیازمند برنامه های تخصصی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha