انتخاب درست تنها راه نجات مردم است

انتخاب درست تنها راه نجات مردم است

به گزارش سراج24، شامگاه سه‌شنبه جلسه نقش شبکه تبلیغ در مشارکت آگاهانه مردم در انتخابات با حضور جمعی از روحانیون و طلاب شهرستان ایذه در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد امید بولاغی با اشاره به اینکه هر روز به انتخابات نزدیک‌تر می‌شویم این روزها را خاص تلقی و بیان کرد: برخی از مردم به انقلاب اسلامی معتقد هستند و در پای صندوق‌های رأی حاضر خواهند شد اما از طرف دیگر این مسئله باعث خوف ما شده است که شاید دستگاه‌های ابلیس نقشه‌هایی را پیاده کنند که با یک کد وارد عرصه شود و همه رشته‌ها را پنبه کنند.

وی همچنین با اشاره به سخن حضرت امام خمینی (ره) در مورد کسانی که «رأی نمی‌دهند گناه کبیره انجام داده‌اند» افزود: حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی و انتخاب اصلح‌ترین گزینه، باعث ظهور دوباره انقلاب اسلامی خواهد بود؛ همچنین وظیفه شرعی روحانیون سوق دادن مردم به سمت شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح‌ترین فرد است.

مدرس مؤسسه امام خمینی (ره) قم فضاسازی را از راه‌های شرکت مردم در انتخابات دانست و اظهار کرد: برگزاری برنامه‌های فرهنگی در سطح شهر باعث تحریک مردم شده و در نتیجه حضور پر شور مردم را در انتخابات به دنبال خواهد داشت.

وی با تأکید بر اینکه در دوره‌های گذشته انتخابات نامزدهایی که با زبان مردم با مردم حرف زدند موفق شدند، عنوان کرد: برای اینکه انتخاباتی پر شور داشته باشیم وظیفه همه ما این است که با مردم با زبان خودشان حرف بزنیم که به سمت صندوق‌های رأی حرکت کنند.

اخبار مرتبط

تعدادی از قوانین انتخاباتی در آینده نزدیک تغییر می‌کند

۲۳۲ دانش‌آموز کرمانشاهی رتبه زیر 1000 را کسب کردند

برگزاری همایش ناظرین عضو شبکه بازرسی و نظارت بر انتخابات دورود

0 نظر

ارسال نظر

capcha