ظرفیت رسانه‌ای جشنواره امام رضا (ع) گسترش یابد

ظرفیت رسانه‌ای جشنواره امام رضا (ع) گسترش یابد

به گزارش سراج24، رئیس پژوهشکده ارتباطات با اشاره به ظرفیت‌های کم نظیر نخستین جشنواره رسانه‌ای امام رضا (ع)، این جشنواره را بستری برای تولید محتوای مورد نیاز همه محبان امام هشتم (ع) در اقصی نقاط جهان ارزیابی کرد و گفت: باید به میزان گستردگی این محبان، ظرفیت رسانه‌ای جشنواره نیز توسعه یابد و در سطح بین المللی برگزار شود.

حسن خجسته تصریح کرد: این جشنواره باید به صورت بین‌المللی برگزار شود و ظرفیت این مهم را هم دارد، باید برنامه‌ریزی‌ها براساس این چشم‌انداز باشد که محبان حضرت رضا (ع) در سراسر دنیا را با این تولیدات رسانه‌ای مرتبط کرد و از این جشنواره به عنوان فرصتی برای انتقال پیام اهل بیت (ع) با محوریت امام رضا (ع) بهره گرفت.

خجسته این جشنواره را فرصتی برای ترویج بیشتر فرهنگ و سیره رضوی برشمرد و گفت: یکی از مهمترین بسترهای انتقال معارف رضوی تولیدات رسانه‌ای است و اگر این تولیدات در قالب یک جشنواره واحد مانند جشنواره امام رضا (ع) گردآوری شود، هم‌افزایی بیشتری برای انتقال مفاهیم و گفتمان رضوی فراهم خواهد شد.

داور بخش شبکه‌های اجتماعی نخستین جشنواره رسانه‌ای امام رضا (ع) در ادامه گفت: آنچه در حوزه محتوای شبکه‌های اجتماعی نیاز داریم خلاقیت و ایده‌های نوآورانه است.

وی افزود: فضای مجازی به شما فرصت خلاقیت و نوآوری را می‌دهد و جشنواره رسانه‌ای امام رضا (ع) بستر استفاده بیشتر از ایده‌ها و نوآوری‌ها در حوزه رسانه را فراهم کرده است.

اخبار مرتبط

دستگیری قاتل 2 بسیجی شهید مشهد

اهدا اعضای ۷۲ بیمار مرگ مغزی به بیماران نیازمند در مشهد

مراسم تشیع پیکر شهید دوست محمدی در مشهد برگزار می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha