از برکات انقلاب اسلامی مشارکت در خدمت‌رسانی به مردم است

 از برکات انقلاب اسلامی مشارکت در خدمت‌رسانی به مردم است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام «حبیب پهلوزاده» امام جمعه شهر اهرم در روستای باغک جنوبی تنگستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: از برکات انقلاب اسلامی اوج مشارکت مردمی در خدمت رسانی به مردم و همچنین ارتقاء شگفت آور بینش سیاسی آحاد مردم است.

حجت الاسلام پهلوزاده با اشاره به متن بیانیه گام دوم انقلاب گفت: با سقوط و حذف شوروی تقابل دوگانه جدید اسلام و استکبار پدیده برجسته جهان معاصر شد.

وی افزود: مصداق بارز این تقابل اسلام و استکبار امروز در تقابل بین جبهه مقاومت و آمریکا و صهیونیست و به ویژه در مسئله فلسطین شاهد هستیم.

امام جمعه شهر اهرم با اشاره به برکات انقلاب اسلامی تصریح کرد: انقلاب اسلامی برکات بسیاری داشته از جمله ثبات و امنیت، حفظ تمامیت ارضی، پیشرفت کشور در عرصه های علم و فناوری و ایجاد زیرساخت های حیاتی اقتصادی و عمرانی کشور، پرتاب ماهواره ها و تولید واکسن ها است.

حجت  الاسلام پهلوزاده اظهار داشت: اگر دل زدگی پیش آمده از روی گردانی مسئولان از ارزش‌های دینی بوده و نه از پایبندی به آن ها و تلاش برای تحقق آنها لذا برای جلوگیری از این دلزدگی ها و رویگردانی مسئولان می بایست انتخاب صحیح و اصلح را انتخاب کنیم تا مسیر انقلاب و صراط مستقیم انقلاب دستخوش تحریف و تغییر نگردد.

اخبار مرتبط

انهدام یک تیم تروریستی در بانه

کوچک‌ترین تحرک علیه ایران را پاسخی قهرآمیز و پشیمان‌کننده می‌دهیم/ بر تمام احوالات دشمن در خلیج فارس آگاهیم

ارتشیان با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند

0 نظر

ارسال نظر

capcha