مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح نیاز کشور ست

مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح نیاز کشور ست

به گزارش سراج24، حجت الاسلام بهاءالدین آقا حسینی، ظهر امروز در جمع مسئولین انتخابات شهر محمدیه، گفت: همه دشمنان در یک جبهه متحد علیه کشور و نظام ایران ایستاده اند و امیدوایم ملت با ملاک قرار دادن منویات رهبر معظم انقلاب با مشارکت حداکثری در انتخابات ضمن بیمه کردن این نظام الهی موجب ناامیدی دشمنان شوند.

وی خاطرنشان کرد: مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح از مهم‌ترین اولویت‌ها ست  و رئیس جمهور منتخب مردم باید انقلابی و معتقد به توانمندی داخلی باشد و در مقابله با فساد و ظلم ثابت قدم و مردم باور باشد.

مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح نیاز کشور ست

امام جمعه محمدیه ادامه داد: مشکلاتی در کشور وجود دارد که باید سامان پیدا کند. با گذشت ۴۲ سال از عمر با برکت نظام باید گامی اساسی برای رفع مشکلاتی که وجود دارد برداشته شود.

حجت الاسلام آقا حسینی تصریح کرد: دشمنان با تمام توان سعی دارد با استفاده از فضای مجازی و رسانه ای مردم را از مشارکت حداکثری در انتخابات منصرف کنند.

وی ادامه داد:  اینکه چه کسی قرار است سکان مدیریت قوه مجریه را به دست بگیرد تا بتواند زمینه رفع مشکلات، مقابله با ظلم و فساد و رفع مشکلات معیشتی مردم را فراهم کند از اهمیت زیادی برخوردار است.

حجت الاسلام آقاحسینی اظهار کرد:  انقلاب اسلامی ایران مقابل قدرت های پوشالی شرق و غرب ایستاد و همه معادلات آنها را به هم زد.

امام جمعه شهر محمدیه تصریح کرد: پاسداری از آرمان‌های والای انقلاب اسلامی وظیفه همگانی است، و همه باید برای حفظ جمهوری اسلامی ایران تلاش کرد و تا آخرین نفس با نظام همدل و همراه بود.

اخبار مرتبط

قطعی های مکرر آب در رباط کریم چالش مردم این منطقه/ مدیران آبفا به دنبال راهکار حل مشکل باشند

کمبود پزشک در دیر نیازمند نگاه مسئولان

خرید بیش از 100 هزار دام غیرمولد در چرداول

0 نظر

ارسال نظر

capcha