از شور و نشاط جشن‌های دهه کرامت برای برگزاری انتخاباتی شکوهمند بهره‌برداری شود

 از شور و نشاط جشن‌های دهه کرامت برای برگزاری انتخاباتی شکوهمند بهره‌برداری شود

به گزارش سراج24، حجت الاسلام «مجتبی اشجری» رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در نشست بزرگداشت دهه کرامت و هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی اظهار داشت: به پیشنهاد رهبر معظم انقلاب اسلامی ششم لغایت دوازدهم تیر، به دلیل اقدامات تروریستی متعدد مستقیم و غیرمستقیم آمریکای جهانخوار علیه ملت آزاده ایران به «هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی» نامگذاری شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان تصریح کرد: ترور نافرجام مقام معظم رهبری در ششم تیر ۱۳۶۰، انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی و به شهادت‌ رسیدن آیت الله دکتر محمد بهشتی و ۷۲ کبوتر خونین بال در هفتم تیر ۱۳۶۰ و همچنین شلیک موشک به هواپیمای مسافربری ایرباس توسط ناو آمریکایی و به شهادت‌رسیدن ۲۹۰ نفر مسافر و خدمه هواپیما در ۱۲ تیر ۱۳۶۷ از مهمترین رخداد‌های هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی است.

وی ابتکار رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر نامگذاری هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی را فرصتی مغتنم برای دشمن شناسی دانست و افزود: سرویس‌های امنیتی آمریکا و غرب عامل، حامی، کمک کننده و مشوق جنایات علیه ملت ایران محسوب می‌شوند.

اشجری با اشاره به جنایات آمریکا علیه عالمان و سیاستمداران و حتی زنان و کودکان ایرانی در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: دشمنی آمریکای جنایتکار با مردم مسلمان ایران زمان و مکان ندارد، اما در بازه زمانی ششم لغایت دوازدهم تیرماه واضح‌تر و بارزتر از همیشه است.

وی، آیت الله دکتر بهشتی را سیدالشهدای انقلاب اسلامی معرفی کرد و متذکر شد: بی‌تردید اقتدار امروز قوه قضائیه خون بهای شهید بهشتی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه شهید آیت‌الله بهشتی الگوی تبعیت از ولایت بود، تاکید کرد: این شهید بزرگوار همواره خود را شاگرد و مرید امام راحل (ره) می‌دانست و تا آخرین لحظه عمر گرانبهای خود از ایشان پیروی کرد.

وی با تاکید بر ضرورت معرفی چهره کریه منافقین که در هر دوره از تاریخ انقلاب اسلامی به شکل و قواره‌ای جدید بروز و ظهور کرده‌اند، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران بزرگترین قربانی تروریسم بوده و گواه این ادعا خون پاک شهدای بی‌شمار انقلاب اسلامی است.

اشجری با اشاره به چهار ستاره گیلانی آسمان هفتم تیر، تصریح کرد: شهیدان «دکتر حسن عضدی»، «سیف الله عبدالکریمی»، «محمدصادق اسلامی» و «جواد سرافراز» شهدای تروری هستند که باید بیش از پیش به جامعه به‌ویژه نسل جوان معرفی شوند.

وی از آمادگی گیلان برای بزرگداشت دهه کرامت با کمک همه دستگاه‌ها و نهاد‌های فرهنگی استان خبر داد و افزود: دهه کرامت، ۲۲ خرداد لغایت اول تیر سال‌جاری از ولادت فرخنده حضرت معصومه (س) تا میلاد با سعادت ثامن الائمه امام رضا (ع)، فرصت مناسبی برای زمینه سازی حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه از شور و نشاط جشن‌های دهه کرامت برای زمینه‌سازی انتخابات شکوهمند بهره‌برداری شود، خاطرنشان کرد: ۱۲۳ ویژه برنامه برای بزرگداشت دهه کرامت و هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در استان گیلان تدارک دیده شده است.

اخبار مرتبط

حضور مردم ایران در انتخابات تضمین‌کننده حرکت انقلاب اسلامی شد

مردم با وجود گلایه مندی حماسه آفریدند

پروژه تضعیف انتخابات ایران شکست خورد

0 نظر

ارسال نظر

capcha