کاهش مشارکت مردم در انتخابات نهایت آرزوی دشمنان است

کاهش مشارکت مردم در انتخابات نهایت آرزوی دشمنان است

به گزارش سراج24، ماموستا اقبال بهمنی در نشستی با خبرنگاران اظهار داشت: در آستانه بزرگترین و مهمترین رویداد سیاسی در ایران اسلامی در سالجاری هستیم.

مسئول مرکز اسلامی شهرستان سنندج گفت: انتخابات ریاست جمهوری از بسیاری جهات برای نظام اسلامی حائز اهمیت است، بنابراین باید در این انتخابات بسیار هوشمندانه عمل کنیم و مواظب باشیم که در زمین دشمن بازی نکنیم.

وی ادامه داد: دشمن تلاش بسیاری برای کم رنگ کردن این انتخابات دارد تا جایی که در روزهای گذشته گروه های مخالف و معاند نظام اسلامی در خارج از کشور برای تقابل با حضور مردم در انتخابات، ائتلاف تشکیل داده اند!.

ماموستا بهمنی تاکید کرد: انتخابات ریاست جمهوری همانند ادوار گذشته با شور و مشارکت خاصی برگزار می شود و این دشمنان هستند که بازنده اصلی این انتخابات و همه پرسی خواهند بود.

مسئول مرکز اسلامی شهرستان سنندج افزود: نباید دشمنان و دسیسه های آنان را دست کم بگیریم، مومن باید از هر نظر آماده تقابل با دشمنان اسلام و دینش باشد، دشمن با استفاده از ترفندهای پیچیده به دنبال ایجاد یک جو ناامیدی و یاس در کشور و در بین ملت ایران است.

وی تصریح کرد: کاهش سطح مشارکت مردم در انتخابات نهایتآرزوی دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی است، کما اینکه اکنون نیز علنا شاهد این تلاش ها از سوی دشمنان  هستیم.

ماموستا بهمنی با اشاره به اینکه مردم کردستان همواره در عرصه های ملی و میهنی حضوری تاریخی داشته و دارند، خاطرنشان کرد: مردم کردستان علیرغم بسیاری از محدودیتها و مشکلات اقتصادی و معیشتی بازهم به مانند گذشته پشتیبان نظام و انقلاب بوده اند و بی گمان امسال هم در ۲۸ خرداد افتخار آفرینی خواهند کرد.

اخبار مرتبط

الهام از تجارب دفاع مقدس، نقشه‌های دشمنان را به شکست مبدل خواهد کرد

حضور در مساجد خنثی‌کننده توطئه‌های دشمنان می‌شود

تهدید ملت ایران را منسجم تر می کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha