مردم بر اساس شناخت و کارنامه و برنامه افراد رأی دهند

مردم بر اساس شناخت و کارنامه و برنامه افراد رأی دهند

به گزارش سراج24، منصور امین در نشست خبری با خبرنگاران، عنوان کرد: مشکلات فعلی کشور بر اثر ناکارآمدی و خسته بودن دولت در هشت سال گذشته است و مردم امید دارند در ۲۸ خرداد امسال مسیری جدیدی برای کشور باز شود.

وی افزود: حضور افراد ناکارآمد و دل‌بسته به خنده دشمنان نمی‌تواند آرزوها و آرمان‌های انقلاب را تحقق ببخشد و برای تحقق دولت اسلامی به مردانی از جنس شهید سلیمانی نیاز داریم.

استاد دانشگاه علوم پزشکی اهواز تصریح کرد: در چند سال اخیر علاوه بر از بین رفتن زمان و فرصت برای ایجاد رونق و جهش در کشور، منابع مالی کشور به جای تولید به سمت هزینه برای مذاکرات بی‌حاصل و سفرهای بی‌ثمر مسئولان وزارت خارجه شد.

امین عنوان کرد: اگر این میزان بودجه صرف مسائل عمرانی و یا بهره‌برداری از زمین‌ها می‌شد علاوه بر اشتغال جوانان باعث گستاخی دشمن و به شهادت رساندن سردار سلیمانی نمی‌شد.

مسئول ستاد «برای مردم» آیت الله رئیسی در خوزستان در خصوص اهمیت ورود آیت الله رئیسی به قوه مجریه به جای قوه قضائیه گفت: برخی می‌گویند آیت الله رئیسی جایگاهی خوبی در قوه قضائیه دارد و در آنجا نقش خوبی را در مبارزه با فساد دارد که این افراد نمی‌دانند اگر آیت الله رئیسی هزار سال دیگر در این جایگاه بمانند با این وضع موجود نمی‌توانند جلو تولید فساد را بگیرند.

استاد دانشگاه علوم پزشکی اهواز بیان کرد: بسیاری از نخبگان و کارشناسان معتقد هستند شرایط فعلی جز با روی کار آمدن یک فرد صالح و کارآزموده که پیش‌تر امتحان خود را در منصب قوه قضائیه پس داده است، امکان‌پذیر نیست.

مسئول ستاد «برای مردم» آیت الله رئیسی در خوزستان گفت: اصلاح وضع موجود و تغییر مثبت به شرطی قابل اجراست که مردم بر اساس شناخت و کارنامه و برنامه افراد رأی دهند و به وعده‌های دروغین و دوقطبی‌های کاذب دقت نکنند.

اخبار مرتبط

ارائه ۳۵۰۰ خدمت پزشکی رایگان به مردم محروم گلستان

مسئولان با کار و تلاش در جامعه امیدآفرینی کنند

وزیر امور اقتصادی و دارایی: لزوم اصطلاحات شبکه بانکی/ مشکلات کشاورزان پیگیری می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha