روز موفقیت جریان انقلابی در انتخابات اتحاد و همدلی است

روز موفقیت جریان انقلابی در انتخابات اتحاد و همدلی است

به گزارش سراج24، شامگاه یکشنبه همزمان با شام شهادت امام صادق (ع) نخستین نشست رسمی مشترک رؤسای شورای ائتلاف، شورای وحدت و مسئول هماهنگی ستادهای انتخاباتی آیت الله رئیسی در استان مرکزی و جمعی از فعالان ستادهای انتخاباتی مردمی آیت‌الله رئیسی و فعالان سیاسی در اراک برگزار شد.

تنها راهبرد برای موفقیت وحدت و اتحاد است

حجت‌الاسلام سید احمد میرمهدی رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان مرکزی در این نشست اظهار کرد: نیروهای جریانی انقلاب اسلامی باید بتوانند با وجود اختلاف سلیقه‌ها با قدرت و تمام توان برای رسیدن به یک همدلی و انسجام گسترده تلاش کنند.

وی ادامه داد: امروز جریان انقلاب اسلامی در شرایط بسیار مهمی گرفته‌است و تنها راهبرد برای موفقیت قطعاً وحدت و اتحاد بین تمام جریانات و نیروهای انقلابی است.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه جریان انقلابی در سال‌های اخیر از تفرقه و اختلاف به شدت آسیب دیده است، افزود: هر جا توانسته موفقیتی به دست آمده تنها بر اساس وحدت، برادری و همدلی بوده که امروز باید این مهم تقویت شود.

میرمهدی بیان کرد: جریان انقلاب اسلامی همواره بر رأی حلال و فاصله گرفتن از هرگونه سو استفاده از اموال عمومی تاکید داشته بنابراین در این دور از انتخابات با توجه به تاکید ویژه آیت الله رئیسی این امر به شدت با حساسیت بیشتری در دستور کار است و با استفاده از ظرفیت‌های مردمی کار در حال پیشرفت است.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی ادامه داد: جریان انقلاب اسلامی صداقت، پاکدستی و دوری از کارهای نمایشی و تهییجی را در دستور کار دارد و قطعاً هر رأی مردم به جریان انقلابی در انتخابات سالم، حلال و براساس خواست مردمی خواهد بود.

شورای وحدت برای میزبانی از نیروهای جریان انقلابی آمادگی کامل دارد

حجت‌الاسلام عادل خجسته‌پور رئیس شورای وحدت نیز در این نشست اظهار کرد: شورای وحدت استان مرکزی نیز به نوبه خود آمادگی برای همراهی، وحدت‌آفرینی و حرکت برادرانه با جریان انقلاب اسلامی اعلام می‌کند و هر جا نیاز باشد با تمام توان در میدان حمایت از جریان انقلابی خواهد بود.

وی افزود: این شورا آمادگی برای میزبانی از نیروهای انقلاب اسلامی استان را دارد و با ظرفیت بالایی که این شورا در استان مرکزی ایجاد کرده یکی از استوانه‌های مهم موفقیت جریان انقلابی در استان است.

هیچ مجموعه‌ای نباید به وحدت نیروهای جریان انقلابی آسیب بزند

احمدرضا نوازنی رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت الله رئیسی در استان مرکزی در این نشست گفت: نگاه انتخاباتی ما در این دوره بر پایه مردمی بودن قرار گرفته است و بر همین اساس برای هماهنگی بیشتر بین ستادهای مردمی استان یک رئیس شورای هماهنگی تعیین شده است.

وی ادامه داد: خوشبختانه ضمن همراهی خوبی که با دو شورای وحدت و ائتلاف در استان وجود دارد، هماهنگی خوبی نیز بین ستادهای مردمی در حال شکل گرفتن است.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت الله رئیسی در استان مرکزی افزود: شعار و راهبرد اصلی این دوره از انتخابات «هرخانه یک ستاد» است و این ظرفیت مردمی جای تقدیر دارد البته تعدد ستادهای مردمی، ضرورت هماهنگی و انسجام ستادها را بیش از پیش می‌کند.

نوازنی تصریح کرد: نباید هیچ مجموعه‌ای به وحدت بین نیروهای جریان انقلابی آسیب بزند بنابراین امیدواریم در ایام باقیمانده اتحاد و انسجام و وحدتی که بین جریان انقلاب شکل گرفته به بهترین نحو حفظ شود چراکه با این وحدت به موفقیت خواهیم رسید.

وی تاکید کرد: باید مراقبت ویژه از ستادها کرد که مبادا عملکرد ستادی سبب وهن دیگر ستادهای انتخاباتی آیت‌الله رئیسی و زیر سوال رفتن جریان انقلابی و ریزش آرا شود، بنابراین در حوزه تبلیغات باید توجه ویژه ای داشت و تبلیغات انتخاباتی نباید به اسراف و یا تبذیر بدل شود.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت الله رئیسی در استان مرکزی با اشاره به یکصدایی و اتحاد تمام ستادهای فعال در استان، بیان کرد: مشی آیت‌الله رئیسی مخالف ریخت و پاش و اسراف است پس نباید ستادها خلاف این منش کاری انجام داد.

اخبار مرتبط

دولت سیزدهم زمینه طنین انداز شدن روحیه جهادی را در کشور فراهم کند

فقرزدایی و محرومیت‌زدایی رویکرد برنامه بنیاد غدیر

مسئولان دین خود را به مردم خوزستان ادا کنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha