امام جمعه اهل سنت مسجد محمد المصطفی شهر کرمانشاه:

دشمنان با نزدیک شدن به انتخابات قصد فتنه انگیزی دارند/با حضور در انتخابات دشمنان را مأیوس می کنیم

دشمنان با نزدیک شدن به انتخابات قصد فتنه انگیزی دارند/با حضور در انتخابات دشمنان را مأیوس می کنیم

به گزارش سراج24؛ ماموستا ملا اسامه مرادی امام جمعه اهل سنت مسجد محمد المصطفی شهر کرمانشاه در گفتگویی اظهار داشت: تمایل شیاطین غربی به این است که مسلمانان در مقابل هیچ‌گونه تجاوزی از خود مقاومت نشان ندهند؛ زیرا بزرگترین مشکل آن‌ها با «روحیه جهادی» و هوش دفاعی اسلام و بخصوص ایران اسلامی است.
وی بیان داشت: طبیعی است که اگر کسی در مقابل تجاوز دشمن روحیه دفاع نداشته باشد و از خود ایستادگی نشان ندهد، اصولاً جنگی صورت نمی‏گیرد و این بهترین راه برای متجاوزان است که بدون زحمت و بدون روبه‌رو شدن با کوچک‌ترین مقاومتی به خواسته‌های نامشروع خود برسند. 
این روحانی اهل سنت تاکید کرد:دشمن امروز خود را شکست خورده دیده است و بار دیگر با ابزارهای گوناگون تبلیغاتی خود، تمام تلاش خود را برای توطئه و دلسرد کردن مردم از شرکت در انتخابات به کار گرفته است.
ماموستا مرادی گفت: با نزدیک شدن به زمان انتخابات دشمن قصد فتنه انگیزی دارد، و در این بین بصیرت و هوشیاری مردم  شریف ایران اسلامی ضروری است.
وی بر لزوم هشیاری در خنثی کردن نقشه دشمنان تاکید کرد وافزود: مردم شریف ایران بدانند که آمریکا به انتخابات ریاست جمهوری 1400چشم دوخته و برای ایجاد تفرقه و فتنه در حال برنامه ریزی است و باید مردم هوشیار باشند.
ماموستا مرادی در ادامه اظهار داشت:زمانی که فشار حداکثری و تحریم اقتصادی دشمن بر روی ملت ایران وجود دارد و دشمنان معیشت مردم را هدف قرار داده اند، باید با هوشیاری بیشتری با مسائل مختلف برخورد کرد و اجازه سوء استفاده به دشمن را ندهیم
وی در پایان با تاکید بر حضور حداکثری تمام اقشار مختلف جامعه گفت: درانتخابات باتمام وجود شرکت خواهیم وبار دیگر دشمنان خارجی وداخلی را باحضور خود مأیوس خواهیم کرد.

اخبار مرتبط

آیت‌الله علما: دفاع از حقوق محرومان بالاترین خدمت است

خراسان شمالی دومین استان پایبند به مشارکت در انتخابات

شورای نگهبان صحت انتخابات میان‌دوره‌ای آستانه اشرفیه را تایید کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha