امام جمعه اهل سنت مسجد محمد المصطفی شهر کرمانشاه:

دشمنان با نزدیک شدن به انتخابات قصد فتنه انگیزی دارند/با حضور در انتخابات دشمنان را مأیوس می کنیم

دشمنان با نزدیک شدن به انتخابات قصد فتنه انگیزی دارند/با حضور در انتخابات دشمنان را مأیوس می کنیم

به گزارش سراج24؛ ماموستا ملا اسامه مرادی امام جمعه اهل سنت مسجد محمد المصطفی شهر کرمانشاه در گفتگویی اظهار داشت: تمایل شیاطین غربی به این است که مسلمانان در مقابل هیچ‌گونه تجاوزی از خود مقاومت نشان ندهند؛ زیرا بزرگترین مشکل آن‌ها با «روحیه جهادی» و هوش دفاعی اسلام و بخصوص ایران اسلامی است.
وی بیان داشت: طبیعی است که اگر کسی در مقابل تجاوز دشمن روحیه دفاع نداشته باشد و از خود ایستادگی نشان ندهد، اصولاً جنگی صورت نمی‏گیرد و این بهترین راه برای متجاوزان است که بدون زحمت و بدون روبه‌رو شدن با کوچک‌ترین مقاومتی به خواسته‌های نامشروع خود برسند. 
این روحانی اهل سنت تاکید کرد:دشمن امروز خود را شکست خورده دیده است و بار دیگر با ابزارهای گوناگون تبلیغاتی خود، تمام تلاش خود را برای توطئه و دلسرد کردن مردم از شرکت در انتخابات به کار گرفته است.
ماموستا مرادی گفت: با نزدیک شدن به زمان انتخابات دشمن قصد فتنه انگیزی دارد، و در این بین بصیرت و هوشیاری مردم  شریف ایران اسلامی ضروری است.
وی بر لزوم هشیاری در خنثی کردن نقشه دشمنان تاکید کرد وافزود: مردم شریف ایران بدانند که آمریکا به انتخابات ریاست جمهوری 1400چشم دوخته و برای ایجاد تفرقه و فتنه در حال برنامه ریزی است و باید مردم هوشیار باشند.
ماموستا مرادی در ادامه اظهار داشت:زمانی که فشار حداکثری و تحریم اقتصادی دشمن بر روی ملت ایران وجود دارد و دشمنان معیشت مردم را هدف قرار داده اند، باید با هوشیاری بیشتری با مسائل مختلف برخورد کرد و اجازه سوء استفاده به دشمن را ندهیم
وی در پایان با تاکید بر حضور حداکثری تمام اقشار مختلف جامعه گفت: درانتخابات باتمام وجود شرکت خواهیم وبار دیگر دشمنان خارجی وداخلی را باحضور خود مأیوس خواهیم کرد.

اخبار مرتبط

خراسان شمالی دومین استان پایبند به مشارکت در انتخابات

شورای نگهبان صحت انتخابات میان‌دوره‌ای آستانه اشرفیه را تایید کرد

تشکر آیت‌الله جنتی از دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات ۱۴۰۰

0 نظر

ارسال نظر

capcha