قهر با صندوق رای یعنی خشنودی دشمن

قهر با صندوق رای یعنی خشنودی دشمن

به گزارش سراج24، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی، ضمن تسلیت شهادت امام جعفر صادق(ع) و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای ۱۵ خرداد، گفت: امام صادق در زمان حیات سیاسی خود جنبش علمی، فرهنگی و فکری را رهبری کردند.

امام جمعه خمینی شهر با بیان این موضوع که امام صادق (ع) موسس دانشگاه بزرگ اسلامی است، افزود: از این انقلاب عظیم فکری و معنوی، انقلاب اسلامی ایران به ثمر نشست که نتیجه دستاوردهای علمی امام صادق(ع) بوده، وظیفه‌ی ما حفظ نظام جمهوری اسلامی و تجلی آرمانهای انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به فرمایشات امام راحل که حفظ نظام واجب است، عنوان کرد: امام خمینی (ره) شاگرد مکتب جعفری بود و وظیفه افراد مومن انقلابی است که بتوانند مکتب پویای اهل بیت(ع) را به نسل های بعدی انتقال دهند.

موسوی با اشاره به این مطلب که امام خمینی(ره) یک فقیه وارسته بود، تاکید کرد: اگر دنبال سعادت هستیم با  پیروی از وصایای پیر خمین و در زمان کنونی با اطاعت از ولایت فقیه و خلف بر حق امام راحل(ره) این امر میسر می شود.

امام جمعه خمینی شهر، انتخابات را یک آزمون بزرگ خواند و گفت: انتخابات، حضور مردم در عرصه مشارکت و مدیریت جامعه به صورت همگانی است.

وی بیان کرد: مشارکت مردم به صورت همگانی تجلی حضور مردم در مردم سالاری دینی است و وظیفه ایجاب می کند با شور و شعف در این انتخابات حاضر شده و برای حفظ کشور گوش خود را به سخن خناسان و دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران نسپاریم.

 موسوی هشدار داد: قهر با صندوق رای خوشحالی دشمنان نظام جمهوری اسلامی و استکبار را به دنبال دارد و نتیجه حضور مردم پای صندوق های رای، تقویت نظام جمهوری اسلامی ایران و آرمان های ناب اسلام است.

وی هشدار داد: القائات شیطانی دشمنان به جامعه نتیجه ای جز دلسرد کردن ندارد و درخواست می کنم همه مردم برای حضور در پای صندوق‌های رای حاضر شوند تا مانند سابق از این امتحان سربلند بیرون آییم.

‌امام جمعه خمینی شهر به رای اولی‌ها اشاره کرد و گفت:‌جوانانی که آینده سازان کشور هستند و باید آینده کشور اسلامی را اداره نمایند، بدانند که با شروع به انجام تکالیف الهی از آنها می خواهم که با بصیرت، ریاست جمهور را انتخاب کنند و با اخلاص در این عرصه حاضر شوند.

اخبار مرتبط

تعدادی از قوانین انتخاباتی در آینده نزدیک تغییر می‌کند

برگزاری همایش ناظرین عضو شبکه بازرسی و نظارت بر انتخابات دورود

حضور مردم ایران در انتخابات تضمین‌کننده حرکت انقلاب اسلامی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha