همه تلاش ها بر مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح متمرکز شود

همه تلاش ها بر مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح متمرکز شود

به گزارش سراج24، حجت الاسلام علی معبودی، با حضور در برنامه معارفی «طوبی» سیمای مرکز قزوین، ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) و گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و شهدای قیام ۱۵ خرداد، بیان کرد: به طور قطع و یقین مکتب فکری و فرهنگی شیعه مدیون مجاهدت‌های امام صادق(ع) است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین در ادامه افزود: امروز آنچه که برای ملت ایران به خصوص جوانان و مسئولین با اهمیت است مطالعه و تبیین وصیت نامه سیاسی و نورانی حضرت امام خمینی (ره) است.

وی خاطرنشان کرد: این روزها به موضوع انتخابات و انتخاب اصلح، در رسانه های مختلف و فضای مجازی پرداخته می شود و آنچه برای ملت ایران بیش از پیش مهم است این که با مشارکت فعال و جدّی در انتخابات ۲۸ خرداد و انتخاب اصلح، حماسه بزرگی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی رقم بزنیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین عنوان کرد: همه تلاش ها متمرکز بر تشویق مردم برای حضور در پای صندوق های رای و مشارکت گسترده در انتخابات باشد.

معبودی ادامه داد: مردم با بهره گیری از بیانات رهبری معظم انقلاب اسلامی در مورد ویژگی های اصلح، به دنبال انتخاب اصلح و کارآمد در انتخابات خواهند بود.

اخبار مرتبط

مساعدت‌ 815 میلیون ریالی به بیماران سخت‌درمان همدان

رسانه‌ها در شورآفرینی دفاع مقدس سهم به‌سزایی داشتند

راه شهدا باید ادامه داشته باشد/گریه کنندگان برای امام حسین (ع) جایگاه خوبی دارند

0 نظر

ارسال نظر

capcha