همه تلاش ها بر مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح متمرکز شود

همه تلاش ها بر مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح متمرکز شود

به گزارش سراج24، حجت الاسلام علی معبودی، با حضور در برنامه معارفی «طوبی» سیمای مرکز قزوین، ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) و گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و شهدای قیام ۱۵ خرداد، بیان کرد: به طور قطع و یقین مکتب فکری و فرهنگی شیعه مدیون مجاهدت‌های امام صادق(ع) است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین در ادامه افزود: امروز آنچه که برای ملت ایران به خصوص جوانان و مسئولین با اهمیت است مطالعه و تبیین وصیت نامه سیاسی و نورانی حضرت امام خمینی (ره) است.

وی خاطرنشان کرد: این روزها به موضوع انتخابات و انتخاب اصلح، در رسانه های مختلف و فضای مجازی پرداخته می شود و آنچه برای ملت ایران بیش از پیش مهم است این که با مشارکت فعال و جدّی در انتخابات ۲۸ خرداد و انتخاب اصلح، حماسه بزرگی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی رقم بزنیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین عنوان کرد: همه تلاش ها متمرکز بر تشویق مردم برای حضور در پای صندوق های رای و مشارکت گسترده در انتخابات باشد.

معبودی ادامه داد: مردم با بهره گیری از بیانات رهبری معظم انقلاب اسلامی در مورد ویژگی های اصلح، به دنبال انتخاب اصلح و کارآمد در انتخابات خواهند بود.

اخبار مرتبط

مشکلات اقتصادی را حل کنیم، بسیاری از مشکلات دیگر حل می‌شود

حمایت از مجموعه‌های مردمی اولویت دولت سیزدهم است

تعدادی از قوانین انتخاباتی در آینده نزدیک تغییر می‌کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha