مشارکت حداکثری در انتخابات ضامن عزت اسلام و اقتدار نظام است

مشارکت حداکثری در انتخابات ضامن عزت اسلام و اقتدار نظام است

به گزارش سراج24، آیت الله مرتضی مقتدایی بعد از جلسه درس خود در بیت امام (ره) در قم با اشاره به‌انتخابات پیش رو و تهمت‌ها و صحبت‌های ناروایی که به‌نیت دلسرد کردن مردم به‌انتخابات در فضای مجازی منتشر می‌شود اظهار داشت: این برنامه‌ها با هدف اینکه مردم پای صندوق‌های رأی حاضر نشوند از سوی دشمنان طراحی می‌شود و ما باید به‌این موضوع متوجه و بیدار باشیم.

وی افزود: دشمنان می‌دانند، اقتدار و قدرت نظام اسلامی، همین حضور و حمایت‌های مردم است و اگر اتفاقی بیفتد که معلوم شود مردم طرفدار انقلاب و نظام نیستند، ضربه بزرگی به‌نظام وارد می‌شود و دشمن نیز همین را می‌خواهد که آبروی نظام از بین برود و بگویند مردم دیگر علاقه‌ای به‌نظام ندارند، از این رو تلاش می‌کنند مردم را از حضور در انتخابات دلسرد کنند.

رئیس شورای سیاستگذاری حوزه‌های علمیه خواهران ادامه داد: همه مطالبی که از سوی دشمنان نظام در فضای مجازی منتشر می‌شود در این راستا است که می‌خواهند نظام اسلامی را ناکارآمد نشان دهند و بگویند نظام اسلامی ایران به‌روز نیست و عقب مانده است و مردم را از حمایت از این نظام منصرف کنند.

وی با بیان اینکه حضور در انتخابات و توصیه به‌حضور همان گونه که امام راحل بزرگوار و رهبر معظم انقلاب به‌آن تاکید می‌کنند، یک وظیفه است خاطرنشان کرد: برادران و خواهران روحانی و طلبه باید توجیه کنند مردم را که به‌دروغ‌ها و تهمت‌ها گوش نکنند و حضور حداکثری در انتخابات داشته باشند.

آیت الله مقتدایی همچنین عزت و قدرت اسلام و آبروی نظام را شرکت حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی توصیف کرد و گفت: ما باید خودمان مقید به حضور باشیم و دیگران را نیز توصیه به‌حضور کنیم، تا شاهد برگزاری یک انتخابات باشکوه همچون گذشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه به‌تهمت‌ها و سخنان ناروایی که در فضای مجازی به‌انتخابات و شورای نگهبان زده می‌شود باید پاسخ داد، بیان داشت: بسیاری از این سخنان واقعیت ندارد و هدف دشمنان بردن آبروی نظام است، ما باید متوجه این موارد باشیم و فریب دشمن را نخوریم.

رئیس شورای سیاستگذاری حوزه‌های علمیه خواهران، اطاعت از رهبر معظم انقلاب و مطالبه‌ها و فرمایش‌های ایشان را وظیفه همگانی دانست و افزود: همه وظیفه داریم از رهبری تبعیت کنیم و تلاشمان این باشد که هیچ گاه از خط امام و رهبری منحرف نشویم.

وی در پایان، حضور حداکثری در انتخابات را ضروری دانست و بیان کرد: حالا که ما شناختیم بعد از امام خمینی (ره)، خداوند رهبری حکیم و مدبر به‌ما عنایت کرده که با پشتوانه علمی و دینی کار می‌کند، باید از ایشان حمایت کنیم و با عمل به‌فرمان‌های رهبری در انتخابات حضور حداکثری و پرشور داشته باشیم.

اخبار مرتبط

مساعدت‌ 815 میلیون ریالی به بیماران سخت‌درمان همدان

حضور مردم ایران در انتخابات تضمین‌کننده حرکت انقلاب اسلامی شد

مردم با وجود گلایه مندی حماسه آفریدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha