پویش «رأی من هدیه به حاج قاسم» در استان اردبیل اجرا شد

پویش «رأی من هدیه به حاج قاسم» در استان اردبیل اجرا شد

به گزارش سراج24، مهدی اصلانی زاویه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در اقدامی ابتکاری و در راستای لبیک به منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حضور گسترده در انتخابات، پویش بزرگ «رأی من هدیه به حاج قاسم سلیمانی» با محوریت مشارکت حداکثری و پرشور مردم در انتخابات توسط گروه‌های جهادی بسیج استان اردبیل اجرا می‌شود.

وی بیان کرد: در این پویش گروه‌های بسیج جهادی استان با انجام اقدامات فرهنگی از جمله توزیع پوستر و ماشین نویسی با شعارهای محوری «رأی من هدیه به حاج قاسم سلیمانی» و «انتقام ۱۳ دی را ۲۸ خرداد می‌گیریم»، آحاد و اقشار مختلف مردم را برای حضور پرشور در انتخابات دعوت می‌کنند.

رئیس مجمع جهادگران بسیج استان اردبیل تصریح کرد: تریبون‌های جهادی با موضوع اهمیت مشارکت گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی به همت گروه‌های جهادی استان برگزار می‌شود.‌

اصلانی افزود: در قالب پویش"رأی من هدیه به حاج قاسم سلیمانی" توزیع پوستر و ماشین نویسی در میادین و ورودی‌های شهرهای استان توسط گروه‌های جهادی در حال انجام است.

وی گفت: گروه‌های جهادی بسیج استان اردبیل به عنوان تبدیل کننده تهدیدها به فرصت، خود را خادم مردم می‌دانند و خدمات رسانی به مردم در زمینه‌های مختلف همچنان تداوم دارد.‌

رئیس مجمع جهادگران بسیج استان اردبیل بیان کرد: مشارکت مردم در آینده سیاسی و اجتماعی خود از برکات انقلاب اسلامی است و حضور در انتخابات نماد مردم سالاری دینی در نظام اسلامی است.

اصلانی تصریح کرد: حضور در انتخابات یک تکلیف شرعی و قانونی است و گروه‌های جهادی بسیج استان به دنبال مشارکتی پرشور و گسترده مردم در انتخابات پیش رو هستند.

 

 
 

اخبار مرتبط

پیام تسلیت امام جمعه اردبیل در پی درگذشت امام جمعه اسبق پارس‌آباد

راه‌اندازی پویش مردمی «سقا» توسط دانش‌آموزان اردستان

پویش «غدیری‌ام» در یزد راه‌اندازی می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha