انتخابات پیش رو صحنه حضور حماسی مردم خواهد بود

انتخابات پیش رو صحنه حضور حماسی مردم خواهد بود

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام موسی احمدی در نشست شورای راهبردی ستادهای انتخاباتی در استان بوشهر اظهار داشت: حضور در انتخابات اهمیت بسیار زیادی دارد و همه باید به وظیفه خود در این زمینه عمل کنیم.

وی با اشاره به به اینکه امروز رسالت همه ما خارج از نگاه‌ها، خواسته‌ها و مطالبات، اتحاد و انسجام است اضافه کرد: اگر روزی اخلاص از کار ما گرفته شد و وارد منیت شدیم باید فاتحه همه چیز را بخوانیم. نماینده مردم کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمنان ما غافل نمی‌نشینند، ادامه داد: آنها هم حرکت ایجابی و هم سلبی دارند و نه اخلاق را رعایت می‌کنند و نه انصاف و نه وجدان را.

حجت الاسلام احمدی با بیان اینکه ما تدبیر، درایت، برنامه ریزی و حرکت سیستمی داریم، افزود: هر کدام از احزاب و گروه‌ها باید خود را یک قطعه از این سیستم بدانند که اگر قطعه‌ای درست کار نکند، سیستم به جلو نخواهد رفت. وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری اظهار داشت: فرمایشات اخیر رهبری را تکلیفی شرعی برای خود می‌دانم و باید با تمام وجود در انتخابات حضور پیدا کنیم.

نماینده مردم کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر به امید خداوند در این انتخابات پیروز شویم اتفاق و انسجامی روی خواهد داد که جامعه به آرامش خواهد رسید.

اخبار مرتبط

شهید رئیسعلی دلواری نماد زخم‌خوردگی بوشهر از ترور است

حوزه علمیه خواهران بوشهر مرکز بستری موقت کرونایی‌ها شد

بیش از ۴۰۰ واحد مسکونی تحویل مددجویان بوشهر می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha