انتخابات رزمایش سیاسی ملی است

انتخابات رزمایش سیاسی ملی است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام محمود کارگر، امام جمعه آبدان در بوشهر به مسئله مهم انتخابات اشاره کرد و اظهار داشت: انتخابات در ایران اسلامی مظهر اراده ملی و مردم سالاری دینی بوده است و از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

وی ادامه داد: هر چه به انتخابات نزدیک تر می شویم بحث های سیاسی و موضوعات شرکت کردن و شرکت نکردن در انتخابات که رزمایش سیاسی ملی است و موضوعات سوابق کاندیدا، مسئله انتخاب اصلح در بین اقشار مختلف مردم بیشتر مطرح می شود.

امام جمعه آبدان با اشاره به موضوع حضور در انتخابات، خاطرنشان کرد: هیچ کسی در هیچ جای دنیا دلش برای ملت ایران نمی سوزد و اگر در بحث شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری در جهت پیشبرد اهداف شهدا و آرمان های انقلاب اسلامی و تدینی که داریم انتخاب آگاهانه داشته باشیم می توانیم قدمی برای پیشرفت کشور برداشته باشیم.

حجت الاسلام کارگر با اشاره به توطئه های دشمنان برای ایام انتخابات گفت: دشمنان قسم خورده برای اینکه ما دست از انقلاب برداریم در این روزها تخریب می کنند و هرچه به انتخابات نزدیک شویم این تخریب ها شدت بیشتری به خود می گیرد.

امام جمعه آبدان ادامه داد: ما باید دنبال تشکیل دولتی جوان، حزب اللهی و انقلابی باشیم، دولتی که امید مستضعفان و خار چشم دشمنان باشد.

اخبار مرتبط

تعدادی از قوانین انتخاباتی در آینده نزدیک تغییر می‌کند

۲۳۲ دانش‌آموز کرمانشاهی رتبه زیر 1000 را کسب کردند

برگزاری همایش ناظرین عضو شبکه بازرسی و نظارت بر انتخابات دورود

0 نظر

ارسال نظر

capcha