رأی ندادن مشکلی را حل نمی کند

رأی ندادن مشکلی را حل نمی کند

به گزارش سراج24، جت الاسلام والمسلمین حبیب الله شعبانی، شب گذشته در جمع مربیان و نفرات برگزیده حلقات صالحین شهرستان اسدآباد، این شبکه را یکی از شبکه‌های نورانی انقلاب اسلامی بر شمرد و اظهار داشت: سفارش بنده به همه شما جوانان حاضر در این جلسه این است که با تفکرات حضرت امام(ره) آشنا شوید.

وی افزود: جوانان حداقل یک بار وصیت نامه و صحیفه نور امام(ره) را مطالعه کنند تا با نگاه، نگرش و جهان بینی امام(ره) آشنا شوند.

امام جمعه همدان با تاکید بر اینکه آرمان امام خمینی(ره) چیزی جز تحقق اسلام در جامعه نبود، مطرح کرد: آرمان امام در انقلاب اسلامی، رسیدن به قدرت و دستیابی مدیران به میز نبود، بلکه اعتلای کلمه الله در جامعه بود.

وی، امام(ره) را معدنی از زیبایی‌ها و گنجینه‌های بشری دانست و یادآور شد: یکی از ویژگی‌های اصلی شبکه نورانی صالحین، تربیت نیروها در بستر عدالت خواهی و مطالبه گری، و حرکت در مسیر تحقق آرمان‌های حضرت امام است.

نماینده ولی فقیه در همدان با بیان اینکه بدون داشتن تشکیلات و جبهه قوی نمی‌توانیم به اهدفمان برسیم، خاطر نشان کرد: در طرح صالحین نیاز داریم تا با استفاده از ظرفیت نسل جوان، به صورت جدی در عرصه کادر سازی ورودی جدی داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه در حلقات صالحین باید به دنبال شناسایی نخبگان باشیم، اظهار کرد: یکی از ضعف‌هایی که در این مدت با آن روبرو بودیم و نتوانستیم بعضی آرمان‌ها را در جامعه محقق کنیم، ضعف ما در تربیت نیروها و کادر سازی بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین شعبانی تصریح کرد: گاهی بعضی از افراد را به عنوان مسئول در جامعه انتخاب کردیم که توانایی کار و یا تعهد به اسلام نداشتند، بنابراین امروز باید در بحث کادر سازی با شناسایی نیروهای نخبه تلاشی جدی داشته باشیم.

وی با اشاره به لزوم حضور حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد، یادآور شد: الان فرصتی است که بتوانیم قدرت شبکه صالحین را ببینیم و با استفاده از این ظرفیت، افرادی که در رای دادن مردد هستند را پای صندوق رای بیاوریم.

امام جمعه همدان با بیان اینکه رای ندادن مشکلی را حل نمی کند، گفت: امروز اعضای شبکه صالحین در خط مقدم مبارزه با جبهه نفاق و کفر قرار دارد و شما می‌توانید با حضور در این جبهه، اجازه شاد شدن دشمن را ندهید.

اخبار مرتبط

بیان معارف امام حسین(ع) برای جوانان نیازمند نوآوری است

از گسترش فضاهای ارتباط با مردم استقبال می‌کنم

ستاد نماز جمعه خراسان شمالی به جوان‌ها میدان دهد

0 نظر

ارسال نظر

capcha