نماینده مردم اهواز در مجلس: دوران دو قطبی‌های کاذب به پایان رسیده است

نماینده مردم اهواز در مجلس: دوران دو قطبی‌های کاذب به پایان رسیده است

به گزارش سراج24؛ مجتبی یوسفی در گفت‌وگویی اظهار داشت: انقلاب اسلامی از بدو تاسیس اقدامات عمرانی و فرهنگی بی‌شمار و برجسته‌ای در کشور انجام داده است.

وی افزود: کشوری با این ظرفیت و نیروی انسانی مستعد به دلیل سوءمدیریت و بی‌تدبیری با مشکلات روبه‌رو شده است.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: کشور از نظر تجارت بین‌الملل و داشتن تعداد همسایه بالا، دارای مزیت است ولی دولت از این ظرفیت تجارت با 600 میلیون جمعیت همسایه غفلت کرد.
وی با انتقاد از تدابیر اقتصادی دولت در 8 سال گذشته بیان داشت: دولت در 10 سال گذشته تنها 5 درصد رشد اقتصادی داشته که ناچیز است.

یوسفی اظهار داشت: کشور برای رشد و حل مشکلات نیاز به برنامه دارد و با دو قطبی‌سازی کاذب و وعده‌های پوچ نمی‌شود کشور را اداره کرد. 

وی گفت: دولت و جریان غربگرا تلاش می‌کند با دو قطبی‌سازی و اصلی کردن مسائل فرعی مسئله مدیریت بحران، مدیریت فشل، رانتی و خسته را بپوشاند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت به جای ظرفیت درون و دروان‌زایی دنبال واردات و دست‌دراز کردن به غرب است و این نگاه ضد توسعه کشور است.

وی بیان داشت: انتخابات در یک روز است ولی اثر چندین ساله دارد و باید مواظب بود دوباره جریانی که اعتنایی به ظرفیت درون ندارد صاحب قوه اجرایی نشود.

اخبار مرتبط

منافع کشور را باید با دیپلماسی مقتدرانه و فعالانه تأمین کرد

آیت الله رئیسی به مجلس می‌رود

کرونا در اهواز شیوع نیافته است

0 نظر

ارسال نظر

capcha