رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:

انتقام بی اعتمادی دولت‌های قبلی را نباید از دولت آینده بگیریم

انتقام بی اعتمادی دولت‌های قبلی را نباید از دولت آینده بگیریم

به گزارش سراج24؛ حجت الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی نماینده در مراسم ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در گلستان شهدای اصفهان اظهار داشت: 32سال پیش، عالم تشیع سوگوار عروج ملکوتی احیاگر مکتب امام صادق(ع) حضرت امام خمینی(ره) شد.

وی بیان کرد: موضوعی که داغ از دست دادن امام خمینی(ره) را برای امت اسلامی قابل تحمل کرد، انتخاب رهبر به عنوان خلف صالح امام بود که اکنون با سپری شدن 32 سال از این انتخاب، همه دنیا شاهد هستند که مقام معظم رهبری، نظام اسلامی را از عقبه‌های خطرناک به سلامت عبور دادند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: 57سال پیش، نهضت 15خرداد به علمداری امام خمینی(ره) شکل گرفت و نقطه عطفی برای آغاز حرکت انقلابی ملت ایران اسلامی و درنهایت منجر به تشکیل حکومت جمهوری اسلامی ایران شد.

وی عنوان کرد: این حکومت رایگان به دست نیامده است و هزینه گرانی بابت آن پرداخت شده که گوشه‌ای از آن هزینه شهدایی هستند که در گلستان شهدا آرمیده و مارا رصد می‌کنند که با میراث آنان و امام چه می‌شود.

حجت الاسلام محمدحسنی تصریح کرد: امروزه ملت ایران و اسلام تمام دارایی‌های خود را در حوزه عزت، اقتدار، استقلال، امنیت و هرچه هست مدیون ایثار و فداکاری شهیدان و صبر پدران و مادران و خانواده‌های آنان هست.

وی افزود: صاحب اصلی این کشور شهدا و خانواده‌های آنان هستند، ما همه ریزه خوار خوان شهداییم و افتخار می‌کنیم به اینکه در کشورمان از این جوانان مبارز، فداکار و ازخود گذشته برخوردار هستیم که جان خود را فدا کردند تا ما با آرامش زندگی کنیم.

نماینده ولی فقیه در ارتش بیان کرد: اگر خون پاک جوانان نبود امروز از ایران و اسلام خبری نبود بنابراین ما همه دارایی‌های خود را بدهکار شهدا و مجاهدان در راه خدا هستیم.

وی ادامه داد: 43سال است که نگذاشتند ملت ایران تحقیر شود بلکه این ایران بود که به برکت مجاهدان در راه خدا، دشمن را در همه جبهه‌ها تحقیر کرد و اراده ملت ایران را بر آنان تحمیل کردند.

حجت الاسلام محمدحسنی پیرامون وصیت‌نامه امام خمینی(ره) و موضوعاتی که در آن بیان شده است، اظهار داشت: وصیت نامه امام خمینی(ره) را مطالعه کنید که نقشه راه ما برای حراست و صیانت از دستاوردهای انقلاب است.

وی به نقل از امام خمینی(ره) که در وصیت‌نامه خود توصیه‌های بسیاری به مردم کرده بود، بیان کرد: به همه ملت عزیز ایران توصیه می‌کنم قدردان نعمتی که با جهاد عزیز خود و خون جوانان به دست آوردید باشید و از آنان حفاظت و پاسداری کنید و در راه این امانت بزرگ خداوندی کوشش کنید.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: این انقلاب امانت خون شهیدان در دستان ماست که ما برطبق تعبیر قرآن وظیفه داریم مثل جان خود این امانت را پاس بداریم تا به اهل آن که مصداق این امانت وجود ولی عصر هستند بسپاریم.

اخبار مرتبط

اگر ۱۰ گران‌فروش را شلاق می‌زنند دیگر ‌تخلفی صورت نمی‌گرفت

فریب‌خوردگان به دنبال به حاشیه بردن مطالبات مردم اصفهان هستند/ لزوم تدبیر دولت برای حل مشکل استان

تاسیس مجلس دوم راه حلی برای مسائلی چون زاینده رود

0 نظر

ارسال نظر

capcha