حساب انقلاب از نارکارآمدها در میدان انتخابات جدا می شود

 حساب انقلاب از نارکارآمدها در میدان انتخابات جدا می شود

به گزارش سراج24، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در مراسم بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین پانزدهم خرداد اظهار داشت: مردم در میدان انتخابات حساب انقلاب را از ناکارآمدی‌ها جدا کنند.

وی افزود: ️انقلاب اسلامی با نخستین ظرفیت دینی و اعتقادی، اسلامی و ایمانی امام راحل و مردم این کشور که برگرفته از بعثت حضرت محمد (ص) پایه گذاری شده است.

وی با بیان اینکه ️الگوی عاشورایی از دیگر ظرفیت‌های انقلاب اسلامی ایران است که از سال ۱۳۴۲ به برکت قدرت خون شهدا کلید خورد، ادامه داد: ️ظرفیت مهدویت و انتظار مردم برای زمینه سازی انقلاب جهانی امام زمان (عج) نیز عامل دیگر پیروزی انقلاب و تداوم آن است.

آیت الله لائینی یادآور شد: ️ مقام معظم رهبری با رهبری مقتدرانه و الهامات معنوی همچون امام راحل توانست در فراز و نشیب‌ها این انقلاب را حفظ کند و ️اگر مردم نبودند چنین انقلابی اتفاق نمی‌افتاد و مردم غدیر را فراموش نکنند و در ترویج آن کوشا باشند.

امام جمعه سار، با اظهار اینکه برای تداوم این انقلاب باید همین ظرفیت‌ها را به‌کار گرفته و فراموش نکنیم، گفت: ️حضور مردمی و میدانی در کنار مقام معظم رهبری ضروری است.

وی با عنوان اینکه ️از حساس‌ترین مقاطع انقلاب ما مقطع انتخابات است و مردم برای انتخابات پیش رو باید سنگ تمام بگذارند، حضور حداکثری و انتخاب اصلح پای صندوق رأی را مهم دانست و گفت: انتخاب فردی که به آرمان شهدا نزدیک تر است و دشمنان علیه او تبلیغات بیشتری می‌کنند، اولویت دارد.

امام جمعه ساری یادآور شد: ️مسئولان باید بدانند ناراضی کردن مردم بزرگ‌ترین گناه است و ضربه زدن به اعتماد مردم و آسیب زدن به رضایت عمومی گناه است و نباید برای مردم زمینه نارضایتی را فراهم کنیم.

وی گفت: ️بخشی از فشارها توسط دشمن برای این است که مردم را از صحنه خارج کند و مردم باید حساب برخی از مشکلات و نارسایی‌ها را از حساب انقلاب جدا کنند.

اخبار مرتبط

برگزاری همایش ناظرین عضو شبکه بازرسی و نظارت بر انتخابات دورود

جولان دلالان در گندم‌زارهای مازندران

۱۵۵۰ ویژه برنامه دهه کرامت برپا می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha