حاج قاسم محور تفکر دفاع از اسلام و انقلاب است

 حاج قاسم محور تفکر دفاع از اسلام و انقلاب است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام سید محمود نبویان عصر پنجشنبه در نشست توجیهی رؤسای ستادهای شهرستانی حجت الاسلام رئیسی در استان با تسلیت فرا رسیدن سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام ۱۵ خرداد، گفت: بعد از ۵۰۰ سال فرهنگ نفی دین، امام راحل پرچمی را به نام پرچم خدا بلند کردند که خدا زنده است و باید به سمت دین برویم.

وی با بیان اینکه بر مبنای تفکر اسلامی که امام راحل آوردند خدا و دین باید در سیاست، اقتصاد، و جامعه شناسی دخیل باشد، افزود: همه حوزه‌های معرفتی علوم انسانی و علوم طبیعی به یک معنا باید تحت تأثیر دین و خدا باشد و این بر خلاف جریان کل دنیای کفر بود.

حجت الاسلام نبویان در ادامه سخنان خود گفت: امام راحل فرمودند من وابسته به شرق و غرب نیستم و همین مسئله موجب شد کل دنیای کفر علیه ایران اسلامی متحد شوند و به همین دلیل قائله های گنبد کاووس، خلق عرب در خوزستان، کردستان، کودتاها و همچنین جنگ را علیه ما تحمیل و برای سرنگونی انقلاب روز شماری می‌کردند.

مسئول هماهنگی ستادهای انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی در مازندران، تفکر خدایی بودن را موتور محرکه ایران اسلامی دانست و تصریح کرد: علیرغم اینکه ۳۷ کشور جهان علیه ایران اسلامی ایستادند، اما ایمان به خدا متعال موجب پیروزی ملت ایران در برابر آنها شد.

وی با بیان اینکه همه به میدان آمدند، اما انقلاب شکست نخورد چون وصل به خدا بود، ادامه داد: فشارها و حمله‌ها تنها از بیرون نبود بلکه عده‌ای را نیز در داخل علیه انقلاب و نظام اسلامی پرورش داده بودند و به همین دلیل دو طیف نیروهای مدافع اسلام و انقلاب که ثمره آن مردم است و جبهه مدافع کفر به پشتوانه خارج از کشور در درون کشور پدید آمدند.

حجت الاسلام نبویان؛ حاج قاسم سلیمانی را محور تفکر دفاع از اسلام و انقلاب دانست و خاطرنشان کرد: این سرباز رشید اسلام زندگی خود را گذاشت نه برای پول، پست و عنوان و این افتخار را داشت که برای مقام معظم رهبری به عنوان نایب امام زمان (عج) سربازی کند و هیچ چیز دیگر برای او شأنیت نداشت.

مسئول هماهنگی ستادهای انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی در مازندران با بیان اینکه تفکر سکولاریسم، لیبرالسیم به معنای تفکر کفر است، گفت: علیرغم همه توطئه‌ها و دشمنی‌های جبهه کفر داخلی و خارجی، جبهه مدافعان اسلام و انقلاب در حال تسخیر دنیا است.

وی با اشاره به اینکه به پاس رشادت‌ها، مجاهدت‌ها و از خودگذشتگی های حاج قاسم، آمریکا و هم پیمانانش در سوریه شکست خوردند، افزود: اگر خدا را یاری کردی و اگر شما خدا را یاری کرد هیچ کشوری بر شما پیروز نخواهد شد و دنیا را شکست می‌دهی و مصداق بارز آن پیروزی حاج قاسم در سوریه و عراق است، چون بیش از ۸۰ کشور آمدند اما شهید سلیمانی بدون شورای امنیت، بمب اتم و موساد و سایر نهادهای امنیتی پیروز شد چون کار او برای خدا بود.

حجت الاسلام نبویان در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت ایجاد وحدت بیشتر میان نیروهای حامی آیت الله رئیسی در سطح استان تأکید کرد و گفت: برخی‌ها به دنبال دو قطبی در فضای انتخابات علیه آیت الله رئیسی هستند که باید هوشیار باشیم و از تخریب به شدت باید پرهیز شود.

مسؤول هماهنگی ستاد حجت الاسلام رئیسی در مازندران با بیان اینکه جریان رقیب به دنبال منحرف کردن اذهان مردم است و به همین دلیل مسئله حجاب و آزادی را در جامعه مطرح می‌کنند، افزود: نباید نسبت به این گونه مسئله موضع گرفت و باید به گونه در جامعه تبیین شود که مشکل اصلی مردم امروز این چیزها نیست بلکه دغدغه‌های عمومی، تورم، اشتغال و گرانی است.

اخبار مرتبط

ریشه بسیاری از مشکلات باور نداشتن به مردم است

عدم توجه به ابدیت انسان را دچار انحراف می کند

برپایی موکب های اربعین ایران از ۱۰ لغایت ۲۳ صفر/ تاکید بر اسکان و وسائل سرمایشی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha