«انتخابات» زمان نقش آفرینی فعالان و دغدغه‌مندان فرهنگی است

«انتخابات» زمان نقش آفرینی فعالان و دغدغه‌مندان فرهنگی است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام محمد قمی با اشاره به فرا رسیدن انتخابات ریاست جمهوری و نقش فعالان فرهنگی در این انتخابات اظهار کرد: دلسوزان و فعالان فرهنگی و خانم‌های فرهیخته و افراد دغدغه‌مند باید برای مردم ترسیم کنند که بهترین راه برای کاهش دردهای امروز جامعه حضور در انتخابات است.

وی افزود: از سویی باید توجه را به سمت مسئله‌های اصلی مردم سوق دهیم و مردم نیز باید ضمن توجه به مسئله‌های اصلی خود، برای آن دنبال چاره و راه حل باشند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بیان کرد: این در حالی است که راه حل و چاره حل مشکلات امروز مردم در مشارکت و حضور پرشور در انتخابات است.

وی تأکید کرد: مطالبه اصلی در مقطع کنونی از فعالان فرهنگی باید باشد تا در میدان حساس انتخابات و ترغیب مردم به مشارکت در آن ایفای نقش کنند.

حجت‌الاسلام قمی تصریح کرد: امروز وقت نقش آفرینی دغدغه‌مندان و فعالان فرهنگی است و این قشر تأثیرگذار باید در میدان دعوت مردم به مشارکت نقش ویژه ای بیافرینند.

وی عنوان کرد: زنحیره تواصی هم در همین راستا است و به این معنی است که به فهم خود بسنده نکنیم و دیگران را به مشارکت در انتخابات که حق مردم و گره گشای مشکلات است دعوت کنیم.

این مسئول در پایان یادآور شد: همه باید در زنجیره تواصی تلاش کنیم افراد پیرامونی و متاثرین را به سوی مشارکت در انتخابات و حضور در پای صندوق‌های رأی برای تعیین سرنوشت ۴ سال پیش رو سوق دهیم.

اخبار مرتبط

مکان تشییع و خاکسپاری شهید روح‌الله عجمیان تغییر کرد

سازمان تبلیغات پیگیر دغدغه‌های نوجوانان است

حجت الاسلام محمد قمی: اهل بیت (ع) پرچمدار تبیین و روشن کردن راه حق بودند

0 نظر

ارسال نظر

capcha