فعالیت وبلاگ ترامپ متوقف شد

 فعالیت وبلاگ ترامپ متوقف شد

به گزارش سراج24 به نقل از رویترز، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور پیشین ایالات متحده که در انتخابات نوامبر ۲۰۲۰ با شکست در برابر «جو بایدن» رقیب دموکرات خود از راهیابی مجدد به کاخ سفید بازماند، پس از ممنوعیت فعالیتش در رسانه‌های اجتماعی همچون توئیتر و فیسبوک اقدام به راه اندازی یک وبلاگ (صفحه شخصی) کرد.

اما روز چهارشنبه «جیسون میلر» دستیار ترامپ اعلام کرد که وبلاگ وی با نام «از میز تحریر دونالد جی. ترامپ» متوقف شده و مجدداً فعال نخواهد شد.

میلر در رایانامه‌ای که برای خبرگزاری رویترز ارسال کرد، نوشت: «این (وبلاگ) تنها مساعدتی به تلاش‌های گسترده‌تری است که ما در حال انجام آنیم و بر روی آن کار می‌کنیم».

گفتنی است، از ماه‌ها پیش و در پی مسدود شدن حساب کاربری ترامپ در رسانه‌هایی همچون فیس بوک و توئیتر شایعاتی در مورد راه اندازی یک پلتفرم اختصاصی برای رئیس جمهور پیشین و جمهوریخواه آمریکا بر سر زبان‌ها افتاده است.

در واقع این صفحه وبلاگ که با ادعای ایجاد بستری مناسب برای گفتگوی آزادانه و عاری از خطر راه اندازی شده بود، ابزاری برای برقراری یک رابطه یکسویه بشمار می‌رفت که در آن ترامپ پُستهایی را منتشر می‌کرد و در مقابل، تنها امکان پسند و به اشتراک گذاری آن در سایر شبکه‌های اجتماعی همچون توئیتر و فیسبوک وجود داشت.

 

اخبار مرتبط

دادگاهی در آمریکا ترامپ را ۱۱۰ هزار دلار جریمه نقدی کرد

دادگاهی در آمریکا ترامپ را ۱۱۰ هزار دلار جریمه نقدی کرد

احتمالاً‌ً در انتخابات ۲۰۲۴ شرکت می‌کنم

0 نظر

ارسال نظر

capcha