اهدای ۱۴۰۰ سری جهیزیه به زوج‌های جوان در استان قزوین

 اهدای ۱۴۰۰ سری جهیزیه به زوج‌های جوان در استان قزوین

به گزارش سراج24، سردار محمد شاهرخی در همایش فرماندهان پایگاه که ظهر چهارشنبه با حضور سردار سلیمانی فرمانده سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد اظهار کرد: جمع حاضر فرماندهان پایگاه‌های مقاومت هستند که پرچم پایداری از انقلاب را بردوش گرفته و با نهایت اخلاق و انگیزه و داوطلبانه و با هدف کسب پاداش الهی در این عرصه فعالیت می‌کنند

وی با بیان اینکه حاصل تلاش این بسیجیان است ک پرچم انقلاب با عزت برافراشته شده، افزود: حضور این جمع نشان می‌دهد ارزش‌های اسلامی به فراموشی سپرده نشده و هریک از اینان یک فرمانده و مصداق کامل آتش به اختیار هستند.

فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین اضافه کرد: علیرغم تمام کاستی‌ها و مشکلات، بسیج با تمام توان در میدان حضور داشته و انگیزه این فرماندهان و نیروهای بسیجی برای خدمت‌رسانی به مردم و این سنگر مقدس کمرنگ نشده است.

وی با بیان اینکه حاصل فعالیت این بسیجیان ممانعت از واگرایی است، تأکید کرد: در سال گذشته در تنگنای کرونا و نابسامانی اقتصادی، فرزندان و عاشقان امام امت به میدان آمده و امید و حماسه خلق کردند.

شاهرخی اضافه کرد: جذب آمار مردمی در سال ۹۹ بسیار بیشتر از سال‌های قبل بوده و بسیاری از فعالیت‌های بسیجیان به‌صورت آتش به اختیار و با تشخیص نیاز محله بوده است.

وی تأکید کرد: فعالیت این بسیجیان مانع ایجاد بحران‌های ضدانقلاب شد و خدمات اجتماعی فوق‌العاده را نیز در این مسیر انجام دادند.

فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین گفت: توجه به محرومین، ترویج فرهنگ ایثار، شناسایی خانواده‌های بی‌سرپرست و بد سرپرست، رفع نیاز خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا و وسعت بالای کمک‌های مؤمنانه، جزو خدمات گسترده‌ای بود که از سوی بسیجیان استان ارائه شد.

وی افزود: ۷۴۰۰ ازدواج در سطح استان در ۹۸ ثبت شد که این آمار به ۸۴۰۰ ازدواج در سال ۹۹ رسید و دراین‌بین با کمک خیرین بیش از ۱۴۰۰ سری جهیزیه از سوی پایگاه‌های مقاومت بسیج به زوج‌های جوان اهدا شد.

شاهرخی در پایان یادآور شد: این ماه در آستانه یک تحول بزرگ هستیم و امیدواریم با حضور حداکثری بسیجیان، قلوب مردم به حضور در انتخابات هدایت شود و یاس و ناامیدی را برای دشمنان انقلاب رقم بزند.

اخبار مرتبط

احداث پارک شهید محبعلی فارسی در زاهدان +تصاویر

رسانه‌ها در شورآفرینی دفاع مقدس سهم به‌سزایی داشتند

ارائه خدمات به بیش از ۲۰هزار نفر توسط موکب «کفیل زینب» اوقاف فارس

0 نظر

ارسال نظر

capcha