تشکیل سلسله جلسات بانوان تمدن ساز در قزوین

تشکیل سلسله جلسات بانوان تمدن ساز در قزوین

به گزارش سراج24، طاهره سیدی اظهار کرد: جلسه افتتاحیه سلسله جلسات بانوان تمدن ساز در قزوین فردا پنجشنبه با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور و جمعی از بانوان فعال فرهنگی و نخبه در استان برگزار خواهد شد.

وی افزود: سلسله جلسات بانوان تمدن ساز با حضور بانوان فعال استان قزوین در عرصه‌های مختلف استان با هدف تشکیل جبهه‌ای متشکل از بانوان فعال و دغدغه مند در حوزه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی استان قزوین تشکیل خواهد شد.

مشاور امور بانوان مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین بیان کرد: اولین جلسه این سلسله نشست‌ها ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه با حضور حجت‌الاسلام قمی برگزار خواهد شد و در هفته آینده نیز میزبان اساتید برجسته ملی برای طرح دغدغه‌ها و مسائل حوزه زنان و راه حل در سطح کلان ملی و استانی خواهیم بود.

وی عنوان کرد: نشست فردا به‌صورت حضوری و مجازی برگزار خواهد شد اما نشست‌های هفته آینده که ناظر به بحث انتخابات و تواصی است تا بهبود شرایط کرونا به‌صورت مجازی برگزار می‌شود که لینک این نشست‌ها در گروه بانوان تمدن ساز در پیامرسان های ایتا و واتساپ اطلاع رسانی خواهد شد.

سیدی در پایان یادآور شد: همچنین در حاشیه این مراسم از مادر بزرگوار مرحومه لیلا امیری، بانوی قیام و قلم که بانوی تمدن ساز قزوین بوده و هفته گذشته درگذشت تجلیل خواهد شد.

اخبار مرتبط

برگزاری کارگاه سواد بازی‌های دیجیتال در کهگیلوله و بویراحمد

روابط عمومی‌ها عهده دار بیان سلامت دستگاه‌ها و اعتماد سازی

کارگران کم از مجاهدان راه خدا نیستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha