ضدانقلاب درصدد سیاه‌نمایی انتخابات است

ضدانقلاب درصدد سیاه‌نمایی انتخابات است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی افزود: امروز ضدانقلاب هجمه سنگینی را علیه نظام به راه انداخته و شروع به سیاه نمایی در مورد انتخابات پیش رو کرده است که مقابله با چنین توطئه‌هایی آگاهی و بصیرت افزایی می‌طلبد.

وی اظهار کرد: بر همین اساس از مدت‌ها پیش کمپین‌های مختلفی با عنوان نه به انتخابات، ۱۴۰۰ فاسد و ۱۴۰۰ سیاه از سوی رسانه‌های ضدانقلاب راه اندازی شده است، از این رو هر کس که ادعای انقلابی گری دارد باید انقلابی عمل کند.

نجفقلی زاده سرایی با تاکید بر اینکه حضور حداکثری گام نخست انتخابات از منظر امامین انقلاب است، یادآور شد: نگرش و تفکر اصلی امامین انقلاب در انتخابات بر اصل مهم و تعیین کننده حضور حداکثری استوار شده است و همه برای تحقق این ایده تلاش کنند.

وی اضافه کرد: هم اکنون آمریکا توان اتحاد سازی جهانی را از دست داده است و در سال‌های قبل که نماد مقاومت فلسطین سنگ بود، اکنون این سمبل تبدیل به موشک شده است و این یعنی اینکه صبح پیروزی بسیار نزدیک است.

سرایی تنها حربه و وسیله فشار آمریکا بر نظام اسلامی را تحریم‌های ظالمانه اقتصادی دانست و اعلام کرد: تحت هیچ شرایطی و به هیچ عنوان آمریکا این تحریم‌ها را رفع نخواهد کرد.

وی با اشاره به تأثیرگذاری روحانیون در جامعه، اظهار کرد: مقام رهبری تا به امروز ۳۷ سخنرانی در مورد روحانیت دارند که حرف اصلی در آن سخنرانی‌ها، انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن است.

اخبار مرتبط

حضور مردم ایران در انتخابات تضمین‌کننده حرکت انقلاب اسلامی شد

مردم با وجود گلایه مندی حماسه آفریدند

شناسایی و انهدام تیم ۵ نفره ضدانقلاب در کردستان

0 نظر

ارسال نظر

capcha