در مناظره‌ها احترام هم را حفظ کنید

در مناظره‌ها احترام هم را حفظ کنید

به گزارش سراج24، حجت الاسلام سید احمد مرتضوی مقدم رئیس دیوان عالی کشور در جریان سفر به شهرکرد با اشاره به انتخابات پیش رو خطاب به کاندیداهای ریاست جمهوری؛ ستادهای انتخاباتی و مردم اظهار کرد: مردم ایران شعار زیاد شنیده‎اند؛ بیان شعارهایی که عملی نیست مردم را مأیوس می‌کند، امروز جامعه نیازمند مرد عمل است، لذا برنامه عملیاتی ارائه دهید که قابل اجرا باشد.

مرتضوی مقدم ادامه داد: مردم ما از رانت، فساد، نفوذ و پارتی بازی متنفرند و بساط این مسائل باید از نظام جمع شود؛ مردم دنبال کسی هستند که رانت خواری و فساد را جمع کند بنابراین کاندیداهایی که برای این موارد برنامه دارند آن را اعلام کنند تا مردم بدانند این راهکارها قابلیت اجرایی شدن دارد یا ندارد.

وی تصریح کرد: کشور ما جمهوری اسلامی است؛ در مناظره‌ها احترام و حیثیت یکدیگر را حفظ کنید؛ کشور ما آرمان‌ها و ارزش‌هایی دارد که باید حفظ شود، کشور ما با آمریکا فرق می‌کند و باید به گونه‌ای عمل کنیم که به کشورهای دیگر درس اخلاق بدهیم.

رئیس دیوان عالی کشور خطاب به ستادهای انتخاباتی گفت: ستادها در مورد کاندیدهایشان غلو نکنند و از آنها اسطوره نسازند، برنامه‌ها را اعلام و راهکارها را برای مردم تبیین کنند؛ از تخریب کاندیدهای دیگر بپرهیزید. تخریب دیگران سبب عزت بیشتر نمی‌شود، تخریب دیگری و زیر پا گذاشتن فضائل اخلاقی تخریب خودتان است.

وی ادامه داد: در برهه کنونی که دشمنان نظام و انقلاب سعی در ضربه زدن به اعتماد مردم دارند حفظ ارزشها و آرمانهای انقلاب بسیار مهم است. مردم شریف کشورمان در همه عرصه‌ها پای کار انقلاب بودند و اگر جمهوری اسلامی در دنیا هیمنه و حیثیتی دارد به خاطر این مردم شریف است.

رئیس دیوان عالی کشور در پایان گفت: همه ما باید زمینه حضور مقتدرانه و هوشمندانه مردم را در عرصه انتخابات فراهم آوریم تا در سایه این مشارکت همگانی و حضور حداکثری مردم فردی ارزشمند و انقلابی برای ریاست جمهوری انتخاب شود.

اخبار مرتبط

مردم برای حفظ و استقلال کشور در انتخابات مشارکت داشته باشند

کمپین «مردم میدان» در فضای مجازی راه‌اندازی شد

هیچ بهانه‌ای برای دوری از صندوق رأی نیست

0 نظر

ارسال نظر

capcha