قاتل مسئول عمرانی حرم امامزاده صالح (ع) دستگیر شد

قاتل مسئول عمرانی حرم امامزاده صالح (ع) دستگیر شد

به گزارش سراج24، سردار حسین رحیمی با اعلام خبر دستگیری متهم فراری این جنایت، اظهار داشت: صبح یک شنبه ۹ خرداد ماه جاری مأموران کلانتری ۱۰۱ تجریش در جریان تیراندازی در یکی از خیابان‌های شمال شهر تهران قرار می‌گیرند.

وی با اشاره به اینکه با اعلام این خبر مأموران راهی محل شده و با بدن نیمه جان مرد جوانی مواجه می‌شوند، افزود: مرد جوان که از ناحیه شکم با شلیک گلوله زخمی شده بود به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شده اما دقایقی بعد فوت می‌کند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد مقتول مهندس طاهری، مسئول عمرانی حرم آستان امامزاده صالح (ع) است که از سوی فردی ناشناس با اصابت ۳ گلوله به شکم به قتل رسیده است.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: در بررسی میدانی ۳ پوکه به دست آمد که نشان می‌داد متهم ۳ گلوله به سمت مهندس جوان شلیک کرده که ۲ گلوله به او اصابت کرده است.

سردار رحیمی تصریح کرد: با بازبینی دوربین‌های اطراف محل حادثه مشخص شد مردی با لباس مبدل در حالی که عصای نابینایان را به دست داشته در مقابل خانه مهندس جوان به کمین ایستاده بوده و به محض خروج مقتول با اسلحه کلت کمری به سمت او شلیک و سپس با خودرویی از محل حادثه متواری می‌شود.

وی گفت: تحقیقات پلیسی برای دستگیری متهم متواری ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت موفق شدند عصر روز گذشته یعنی سه روز پس از این جنایت او را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطر نشان کرد: در تحقیقات صورت گرفته متهم انگیزه خود از این جنایت را اختلاف شخصی عنوان کرده است.

اخبار مرتبط

کلاهبرداری با فروش حیوانات خانگی/ اعتراف به ۲۸ فقره کلاهبرداری

شروط پلیس برای شماره‌گذاری خودرو‌ها و موتورسیکلت‌های برقی

جزئیات بیشتر از سرقت در شعبه دانشگاه بانک ملی

0 نظر

ارسال نظر

capcha