تقوی: روحانیت در انتخاب اصلح به مردم کمک ‌می‌کند

تقوی: روحانیت در انتخاب اصلح به مردم کمک ‌می‌کند

به گزارش سراج24؛ حجت الاسلام سید رضا تقوی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگویی، ضمن اشاره به اهداف و ماموریت‌های ستاد علما و روحانیت آیت‌الله رئیسی در انتخابات اظهار داشت: ستاد علما و روحانیت در حقیقت از طرف جامعه روحانیت مبارز برای حمایت از آیت‌الله رئیسی شکل گرفته است.

وی افزود: این ستاد هم کارهای مربوط به انتخابات ریاست جمهوری آیت‌الله رئیسی و هم خبرگان تهران را دنبال می‌کند و سه نفر که مردم باید به آنها برای مجلس خبرگان رأی بدهند و منتخبین جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و جامعه روحانیت مبارز هستند، کار تبلیغی‌شان را در استان تهران دنبال می‌کنیم.

 

*روحانیت نمی تواند خود را در همایش ملی انتخابات کنار بکشد

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه درباره مسائل روحانیت در کل کشور هماهنگی‌های لازم در این ستاد صورت می‌گیرد و آنان را برای حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی تشویق می‌کنیم، گفت: ستاد روحانیت که از طرف جامعه روحانیت مبارز در خدمت آیت‌الله رئیسی قرار گرفته است، چند سیاست را دنبال می‌کند و از آنجا که روحانیت همیشه مردم را راهنمایی کرده و در این گونه موارد در خدمت مردم بوده، در همایش ملی انتخابات ریاست جمهوری هم نمی‌تواند خود را از این گونه پدیده‌های اثر گذار در جامعه کنار بکشد.

 

*روحانیت به میدان بیاید و مردم را پای صندوق‌های رأی بکشاند 

تقوی ضمن تاکید بر اینکه سیاست اول ما این هست که روحانیت با همه امکانات و ابزار تبلیغی به میدان بیاید و مردم را پای صندوق‌های رأی بکشاند تا شرکت حداکثری که خواسته رهبر انقلاب و نظام اسلامی هست اتفاق بیفتد، گفت: مردم با شرکت حداکثری در پای صندوق‌های رأی این پیام را به دنیا می‌دهند که ما به نظام‌مان علاقمندیم و می‌خواهیم در سرنوشت خودمان دخالت کنیم و در پیشرفت کشورمان سهیم باشیم.

وی افزود: اینها پیام‌های حضور حداکثری هست و انقلاب و اقتدار و وحدت ملی را در شرکت حداکثری در انتخابات می‌توانیم به دست بیاوریم.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به مشکلات مردم در حوزه اقتصادی و معیشتی تصریح کرد: وقتی با مردم صحبت می‌کنیم، می‌گویند که مشکلات آیا حل خواهد شد؟ مردم مشکل دارند ولی اگر کنار بکشند، مشکلات حل نمی‌شود و کنار کشیدن مساوی با حل شدن مشکل نیست و نباید در مسائل کشور بی‌تفاوت باشند، ولی باید ذهن و فکر خود را برای انتخابی خوب باز کنند.

 

*مردم باید در انتخابات دقت بیشتری کنند

تقوی با بیان اینکه اگر عده‌ای از وضع فعلی ناراضی هستند باید دید که مدیران فعلی را چه کسانی انتخاب کرده‌اند، خاطرنشان کرد: این مدیران با رأی مستقیم یا غیرمستقیم مردم انتخاب شدند و مردم باید در انتخابات دقت بیشتری کنند تا خوب انتخاب کنند و اگر ایراد و اشکال به مدیریت و روش‌ها و منش‌های مدیران دارند، دستاورد انتخاباتی است که خود مردم در آن انتخاب کرده‌اند.

 

*روحانیت در انتخاب اصلح به مردم کمک ‌می‌کند

وی ضمن تاکید بر اینکه روحانیت باید معیارهای یک رئیس جمهور را بر اساس تاکیدات قانون اساسی و امامین انقلاب برای مردم تبیین و تفسیر کنند، اظهار داشت: بر اساس این معیارها مردم باید گزینه‌های مدنظرشان را انتخاب کنند و این کار روحانیت است که به مردم در انتخاب بهتر کمک کند و روحانیت به انتخاب اصلح مردم کمک می‌کند.

 

*انتخابات سالم نیازمند آرامش و وحدت است

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به ماموریت دیگر روحانیت در عرصه انتخابات تصریح کرد: کار سوم ما این است که به شورای نگهبان و مجریان وزارت کشور کمک کنیم که انتخاباتی سالم، خوب و قابل قبول را اجرا کنند و این نیازمند آرامش و وحدت در جامعه هست و در فضای ناآرام، مردم نمی‌توانند انتخاب درستی داشته باشند.

اخبار مرتبط

ترامپ فقط باج گیری، تجارت و پول را مدنظر دارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha