ایده‌های خلاقانه با موضوع نماز در استان بوشهر حمایت می‌شوند

ایده‌های خلاقانه با موضوع نماز در استان بوشهر حمایت می‌شوند

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری عصر سه‌شنبه در اولین نشست شورای اقامه نماز استان بوشهر اظهار داشت: تواصی دارای جایگاه بالا و ویژه‌ای است و زنجیره تواصی باید از خانواده‌ها شروع شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر تصریح کرد: دعوت به برپایی نماز جذاب در خانواده‌ها و گسترش عملی آن در سایر محیط‌ها گام مهمی در تقویت گفتمان تواصی به شمار می‌رود.

وی اضافه کرد: محور برنامه‌های تبلیغات اسلامی بوشهر در حوزه نماز شامل تلاش در راستای اقامه پرشور نماز جماعت، جلب توجه کودکان به حوزه نماز، فعالیت در حوزه ترویج فرهنگ اقامه نماز در کارکنان مجموعه، خانواده‌های آنان و همچنین در سطح جامعه است.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به نقش و جایگاه انسان‌ساز فریضه نماز اظهار داشت: اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر از ایده‌های خلاقانه با تأثیرگذاری خوب حمایت می‌کند و در همین راستا پس از صدور فراخوان و جذب ایده‌ها از سه ایده برتر تجلیل خواهد شد.

وی استفاده از ظرفیت مراکز قرآنی، شبکه‌ی تبلیغ و روحانیون مستقر، کارکنان مجموعه و همکاران حوزه هنری را در جذب و جلب ایده‌های مناسب در زمینه تقویت و توسعه فرهنگ اقامه نماز، از راهبردهای تبلیغات اسلامی استان در حوزه ترویج و اقامه نماز عنوان کرد.

حجت‌الاسلام محمد قادری سرپرست معاونت فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر بیان داشت: نماز باید به عنوان محور تمام کارهای فرهنگی و اعتلای کارکنان مجموعه در نظر گرفته شوند.

حجت‌الاسلام نعمت‌الله عظیمی‌فرد دبیر شورای اقامه نماز اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر برگزاری اولین جلسه را گامی مهم در جهت طراحی زیربنای فعالیت‌های شورا در سال جاری عنوان کرد و افزود: امیدواریم توفیق داشته باشیم از مروجان و مبلغان سنت حسنه اقامه نماز جماعت باشیم.

اخبار مرتبط

دولت دست مفسدان اقتصادی و قاچاقچیان را از مایحتاج مردم کوتاه کند

معلمان با تربیت صحیح دانش آموزان را از تهاجم دشمنان حفظ کنند

پاسخگویی اعضای شورای شهر به مشکلات مردم در نماز جمعه اصفهان

0 نظر

ارسال نظر

capcha