تشویق مردم برای شرکت در انتخابات، مصداق امر به معروف است

 تشویق مردم برای شرکت در انتخابات، مصداق امر به معروف است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام «حسین معصومی» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان، ضمن گرامی‌داشت و یاد خاطره شهدا، اظهار داشت: اخلاق، رفتار و برخورد ما در مواجهه با خوبی‌ها و بدی‌ها بسیار مهم است؛ ممکن است یک رفتار خوب عاملی برای برطرف شدن یک اشتباه بزرگ باشد، این باید ترویج یابد.

وی با بیان اینکه تشویق مردم برای شرکت در انتخابات، مصداق امر به معروف است، ادامه داد: همه مردم باید در امر به معروف شرکت کنند و انتظار است خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان در این امر مهم نقش‌آفرینی شایسته‌ای انجام دهند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: رقابت در انتخابات بین خوب و خوب‌تر است، باید مردم را تشویق کنیم تا در انتخابات شرکت کنند، مردم نسبت به سرنوشت کشور خود مسئول هستند، همان‌طور که شهدا خود را مسئول دانستند و به وظیفه خود عمل کردند، ما نیز باید در این امر مهم شرکت کنیم.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی افزود: در راستای فعالیت ستاد امر به معروف و نهی از منکر، اتاق فکر در بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی تشکیل شده است، تا شیوی کار و فعالیت را ارائه دهند.

در پایان این نشست، «محبوبه زمانیان یزدی» دبیر کارگروه امر به معروف گزارشی از عملکرد ستاد امر به معروف و نهی از منکر ارائه کرد.

اخبار مرتبط

همکاری مشترک ستاد امر به معروف و نهی از منکر و حوزه هنری لرستان

عوامل اضمحلال و نابودی جوامع از دیدگاه قرآن

احلی من‌العسل مدرسه تربیت توحیدی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha