سعی کنید در کنار رهبر گام بردارید که رستگاری آخرت را در بر خواهد داشت

 سعی کنید در کنار رهبر گام بردارید که رستگاری آخرت را در بر خواهد داشت

به گزارش سراج24، استان کرمانشاه در دوران هشت ساله دفاع مقدس بیش از ده هزار شهید سرافراز را تقدیم انقلاب اسلامی و ایران کرده است. که این شهدا گرانقدر علاقه‌ای فراوان به رهبر فرزانه خود حضرت امام خمینی (ره) داشته اند و در وصیت نامه خویش به این  امام بزرگوار نیز اشاره‌ای نموده اند با یکی از شهدای  بیشتر آشنا شویم. از این رو زندگی‌نامه و وصیت‌نامه شهید «احمد بیگداشتی» را از نظر می‌گذرانیم.

زندگی‌نامه شهید «احمدبیگداشتی»

شهید احمد بیگداشتی ۱۱ دی ۱۳۳۱ در شهرستان کرمانشــاه به دنیا آمد. پدرش محمود و مادرش  زهرا نام داشــت. تا ســوم راهنمایی درس خواند. به عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت. بیســتم فروردین ۱۳۶۷ با سمت معاون گردان امام حسین (ع) در چنگوله توســط نیرو‌های عراقی بر اثر اصابت ترکش به شــهادت رسید. پیکرش در گلزار شهدای شهرستان اسلام آبادغرب به خاک سپرده شد.

وصیت‌نامه شهید «احمد بیگداشتی»

«سلام بر امام  بزرگ! خمینی بت شکن.‌ای امت مسلمان و مبارز ایران که تا به حال از امام و انقلاب خونین خویش حمایت و یاری نمود‌ه‌اید! و سعی کنید در کنار رهبر، گام بردارید که رستگاری آخرت را  در بر خواهد داشت. از رهبر الهام بگیرید، رهبری که مرحوم طالقانی این چنین  سخنی در موردش گفته است: «رهبری و شخصیت رهبری به قدری دارای ایمان و حسن نیت است» که کمتر می‌توانید رهبری مثل خمینی پیدا کنید. «اگر میخواهید واقعا راه ما را  بروید از این چریک پیر دنیا اطاعت و سخنش را با جان و دل خریدار باشید.‌ ای امام! به اسم پاکت قسم، اگر فرمان دهی دشمن را  با دست خالی با چنگ و دندان از وطنمان خواهیم راند و‌ای امام! من تا آخرین قطره‌ی خونی که در رگ دارم و تا آخرین نفس که در بدن دارم و تا آخرین فشنگ که در اسلحه دارم، خواهم جنگید پاسدار انقلاب باشید و با رفتار و کردار خویش نشان دهنده‌ی اسلام واقعی به جهانیان باشید.

شما ملت مسلمان، مبارز، جوانان مومن و متدین! خوب گروهک‌ها را شناخته اید و این حقیقت برای کسانی که حق را پایمال نمی‌کنند، روشن شده است و خدایی نکرده مبادا فریب شیطان و شیطان صفتان را  بخورید و از مسیر اصلح اسلام منحرف شوید؛ زیرا اکنون یک عده ریاست طلب و نمک نشناس میخواهند چهره پاک روحانیون از خود گذشته را در راه اسلام را لکه دار کنند. شما بدانید تا زمانی دنباله رو مراجع تقلید و ولایت  فقیه هستید، این‌ها نمی‌توانند به  شما تسلط پیدا کنند؛ اما وای بر زمانی که این‌ها بتوانند شما ملت را از روحانیون و روحانیون را از شما ملت جدا کنند؛ و‌ای جوانان عزیز و امت شهید پرور! شما تا به حال از همه چیز خودتان در راه اسلام، امام و انقلاب گذشته اید طوری جبهه را پر کنید و آماده رزم و شهادت در راه خدا باشید که دیگر احتیاج به این نباشد که امام، این مرد الهی بخواهد حکم جهاد با کفار را بدهد.»

اخبار مرتبط

شناسایی پیکر یک شهید دهه شصتی بعد از 5 سال

شهید فرج الله سلگى: مبارزه با طاغوت را تا رفع نهایی جهان ادامه دهید

قاضی‌زاده هاشمی: باید ابعاد حقوقی فاجعه منا پیگیری شو

0 نظر

ارسال نظر

capcha