امام جمعه زنجان: مردم ایران سیلی محکم‌تری به دشمنان در ۲۸ خرداد خواهند زد

 امام جمعه زنجان:  مردم ایران سیلی محکم‌تری به دشمنان در ۲۸ خرداد خواهند زد

به گزارش سراج24؛ آیت‌الله علی خاتمی در ستاد ملی کنگره شهدای استان زنجان با اشاره به لزوم حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش‌رو اظهار داشت: همه باید در این انتخابات شرکت کنند. دشمنان کشورمان 42 سال است که به خاطر همین حضور پرشور مردم در انتخابات سیلی می‌خورند.

وی حضور پررنگ‌‌ مردم در انتخابات پیش‌رو را عامل وحدت و انسجام ملی توصیف کرد و افزود: خوشبختانه همواره حضور مردم استان زنجان در انتخابات گذشته بالاتر از میانگین کشوری بوده و پیش‌بینی می‌شود این دوره هم این مهم‌ تکرار شود‌.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان به سلامت انتخابات در کشور تاکید کرد و افزود: یکی از نعمت‌های کشور ما این است که انتخابات به شکل کاملا سالم برگزار می‌شود و هیچ کس حق ندارد آرای انتخاباتی مردم را تغییر دهد. من شهادت می‌دهم در استان زنجان در تمام انتخابات گذشته مسئولان اجرایی انتخابات تمام دقت خود را به خرج دادند تا حق کسی ضایع نشود.

وی به انتخابات غیرسالم آمریکا در سال گذشته اشاره کرد و افزود: آمریکایی که مدعی است انتخابات در ایران معنا ندارد، کل دنیا مشاهده کردند که در انتخابات ریاست جمهوری اخیر چه اتفاقاتی در آن کشور افتاد. رسانه‌های کشورمان باید اینگونه مسائل را برای عموم مردم تبیین کنند تا همه بدانند که سلامت انتخابات در جمهوری اسلامی جزء دستاوردهای اصلی انقلاب محسوب می‌شود.

اخبار مرتبط

اصلاح قانون انتخابات در دستور کار مجلس

خراسان شمالی دومین استان پایبند به مشارکت در انتخابات

شورای نگهبان صحت انتخابات میان‌دوره‌ای آستانه اشرفیه را تایید کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha