قهر کردن با صندوق رای فراهم کردن زمینه پیروزی دشمنان این ملت است

 قهر کردن با صندوق رای فراهم کردن زمینه پیروزی دشمنان این ملت است

به گزارش سراج24، عباس کاظمی در نشست هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج مداحان و هیآت مذهبی سپاه صاحب الامر (عج) استان که شب گذشته برگزار شد اظهار کرد: در سالهای اخیر و یک الی دو دهه اخیر دغدغه‌های جریان مؤمن انقلابی نسبت به انتخابات بیش از گذشته است.

وی افزود: این در حالی است که در سالهای اخیر علی رغم دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی تصویری متفاوت و دروغین از کشور ساخته می‌شود که باید بخشی از آن را مربوط به اتفاقات یک دهه اخیر در کشور دانست.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان قزوین تصریح کرد: امروز باید به جامعه بیان کرد که قهرکردن با صندوقهای رأی پیروزی دشمنانی است که در سالهای اخیر بیشترین فشار و رنج را بر این ملت وارد کرده‌اند.

وی تأکید کرد: دشمن دیروز، از ما خرمشهر را تصرف کرده و آن را به یک دژ و قلعه نفوذناپذیر تبدیل کرد اما امروز به مراتب خرمشهرها و قلوب، عقول و درک مردم را تصرف کرده و این نشان از یک جنگ ادراکی است.

کاظمی تصریح کرد: دشمن در تلاش است تا اراده‌ها را به اسارت گرفته تا درک درست از حقیقت جمهوری اسلامی به انحراف کشیده شود.

وی بیان کرد: جریان مؤمن و انقلابی در این ۴۲ سال از عمر انقلاب و در بزنگاه در میدان مبارزه با دشمن حضور داشته‌اند و امروز نیز یکی دیگر از بزنگاه‌هایی است که همه باید در آن تلاش کنیم تا حربه دشمن این بار نیز با شکست روبرو شود.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان قزوین عنوان کرد: امروز زنجیره تواصی توصیه به حق و صبر نیاز جامعه است و همگان باید آن را جدی بگیریم.

وی گفت: عده‌ای در یک دهه اخیر تلاش کردند تا با ایجاد دوگانه سیاست خارجه و مقاومت بیان کنند که انقلاب به پایان رسیده و حتی شکست خورده است.

این مسئول در پایان یادآور شد: تلاش برای دعوت مردم به مشارکت و سپس انتخاب اصلح در حدود ۲۰ روز آینده می‌تواند کشور برای چهارسال بیمه کرده و به سمت پیشرفت سوق دهد اما تنبلی و کاهلی در این مسیر بدون شک ضربات جبران ناپذیری را برای انقلاب و جامعه به همراه خواهد داشت.

اخبار مرتبط

حضور مردم ایران در انتخابات تضمین‌کننده حرکت انقلاب اسلامی شد

مردم با وجود گلایه مندی حماسه آفریدند

پروژه تضعیف انتخابات ایران شکست خورد

0 نظر

ارسال نظر

capcha