رکابزنان آذربایجان غربی راهی حرم امام خمینی (ره) شدند

رکابزنان آذربایجان غربی راهی حرم امام خمینی (ره) شدند

به گزارش سراج24، این ورزشکاران مسیر ۸۰۰ کیلومتری مزار شهدای گمنام ارومیه تا حرم حضرت امام. ره. را با شعار میثاق با ولایت و حضور پرشور در انتخابات به مدت چهار روز و با مشارکت بسیج ورزشکاران، شهرداری ارومیه، و اداره کل ورزش و جوانان استان طی خواهند کرد

معاون هماهنگ کننده سپاه شهدای آذربایجان غربی در آئین بدرقه این دوچرخه سوران گفت: یاد و خاطره شهدا و امام. ره. همیشه در فضای جامعه زنده است و حضور باشکوه در انتخابات ۲۸ خرداد لبیک به فرامین رهبری و عمل به وصایای شهدا است.

تقی نجمی ادامه داد: این تور از امروز ۱۰ خرداد از محل یادمان شهدای گمنام ارومیه آغاز شد و بعد از طی ۸۰۰ کیلومتر در ۱۴ خرداد در تهران به اتمام می‌رسد.

وی افزود: رکاب زنان در شهرهای تبریز، میانه، زنجان، قزوین و تهران توقف کرده و برنامه‌های مختلف فرهنگی از جمله دیدار با ائمه جمعه، خانواده شهدا و زیارت مزار شهدا را با هدف تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در برنامه دارند.

نجمی هدف از برگزاری این تور انتقال پیام شهدا به مردم، اطاعت و حمایت از مقام معظم رهبری، پاسداری از خون شهدا، اشاعه فرهنگ شهادت بین قشر جوان، ترویج فرهنگ اتحاد و تشویق مردم برای شرکت در انتخابات و اعلام حضور نیروهای بسیجی از اهداف این تور است.

اخبار مرتبط

مصلای حضرت امام خمینی( ره) ارومیه مرکز واکسیناسیون کرونا شود

احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر مورد غفلت قرار گرفته است

۵۰ عنوان برنامه همزمان باعید غدیر در آذربایجان غربی برگزار می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha