خون پاک شهدا در نتیجه جنگ ۱۱ روزه غزه ثمر داده است

خون پاک شهدا در نتیجه جنگ ۱۱ روزه غزه ثمر داده است

به گزارش سراج24، سعید اوحدی سه شنبه در حاشیه نشست پرچم داران انقلاب اسلامی در نهضت خمینی و گلباران گلزار شهدای حسین رضا ورامین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سالگرد قیام مردم ورامین و پیشوا بعد از ۱۵ خرداد با آن حرکت ماندگار نقطه عطفی برای ادامه راه امام بود و بر اساس همین قیام بود که رژیم پهلوی مجبور شد دست از خوی خون خواری بردارد.

معاون رئیس جمهور با اشاره به اینکه در آن زمان بود که رژیم پهلوی مجبور شدند امام را از حصر خارج کنند گفت: در ادامه و در فروردین ۴۳ امام را آزاد کردند و آبان ماه نیز سخنرانی ماندگار امام رخ داد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه باید افتخار کنیم که خون شهدای ۱۵ خرداد و مردم ولایتمدار این منطقه و شهدا در طول تاریخ انقلاب و جنگ ثمر داده است افزود: عزت و عظمت امروز منطقه از برکت خون آن عزیزان است.

وی در ادامه عنوان داشت: از حکمت‌های الهی است که در سالگرد ارتحال امام و قیام ماندگار ۱۵ خرداد شاهد تحقق بخش جدی از آرمان‌های امام در منطقه شده ایم و مردم مبارز فلسطین که امام هم در فروردین ۴۲ و هم آبان ماه ۴۳ نقطه تمرکز هدفشان غده سرطانی به نام اسرائیل بود و امروز شاهد هستیم که چه عظمتی در دنیای اسلام رخ می‌دهد که طی آن در جنگ ۱۱ روزه خون پاک شهدا ثمر می‌دهد و مردم غزه و فلسطین ۴ هزار موشک را در ۱۱ روز شلیک کردند و درسی به دنیای استکبار دادند که طمع تجاوز به سرزمین‌ها را نداشته باشند.

اوحدی در خصوص قرار گرفتن در آستانه انتخابات نیز بیان داشت: امیدواریم که در تداوم تحقق آرمان‌های امام شاهد حضور جدی مردم در انتخابات باشیم.

اخبار مرتبط

6243 نفر شهید شدند تا خرمشهر آزاد شد

نماینده دادستان:متهم دارای تفکرات تکفیری بوده است/متهم:اقرار میکنم اشتباه کردم

کنگره شهدای روحانی در شهر مقدس قم برگزار می شود/آشنایی با نقش روحانیت در انقلاب اسلامی

0 نظر

ارسال نظر

capcha