امنیّت، عدالت و رفاه؛ سه نیاز مردم از دیدگاه امام صادق (ع)

امنیّت، عدالت و رفاه؛ سه نیاز مردم از دیدگاه امام صادق (ع)

به گزارش سراج24، حجت الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی، در شورای اداری شهرستان مریوان بیان کرد: مهمترین کاری که در این شرایط می‌توانیم برای ملت انجام دهیم، کاستن از مشکلات اقتصادی، بیکاری و تورم است.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با تاکید بر اهمیت رعایت حقوق شهروندی در این برهه خاص از تاریخ، گفت: امام صادق علیه السلام می‌فرمایند که امنیت، عدالت و رفاه سه نیاز مبرم مردم است، بنابراین نهادهای زیادی همانند سپاه پاسداران، دستگاه‌های امنیتی و.. در کردستان و به ویژه در مریوان به دنبال تحقق این ۳ موضوع هستند.

 استاد حوزه عنوان کرد: کسی منکر مشکلات در کشور نیست؛ اکنون در بحث اقتصادی و... دارای چالش‌های فراوانی هستیم، ولی با این وجود نباید این مشکلات کلیت نظام را زیر سئوال ببرند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: باید به آینده کشور و نظام امیدوار باشیم و هرگز فریب سخنان دشمنان و بدخواهان این نظام را نخوریم زیرا آنان همواره به دنبال سلطه بر این کشور بوده و هستند.

حجت الاسلام و المسلمین پورذهبی در ادامه افزود: مسئله دیگری که باید بدان تاکید کنیم، موضوع وحدت در استان است، دشمن بر روی این مسئله بسیار کار می‌کند و برنامه‌های بسیاری برای برهم زدن وحدت در دست دارد.

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا، گفت: باید با مشارکت حداکثری دفاع از نظام و مملکت‌مان را به جهانیان نشان دهیم و نباید به خاطر پاره‌ای مسایل نسبت به این همه‌پرسی بی‌تفاوت باشیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان ادامه داد: باید زمینه را برای حضور کسانی که از شرایط موجود ناراضی هستند را ایجاد کنیم تا انتخاباتی در شأن و جایگاه انقلاب و نظام داشته باشیم.

اخبار مرتبط

حوزه هنری پیشگام در ارتقاء زیرساخت های فرهنگی کردستان است

یک تیم تروریستی در منطقه عمومی بوکان منهدم شد

حریم رضوی مرکز ثقل ایران است

0 نظر

ارسال نظر

capcha