تلاش دشمن برای عدم حضور مردم در انتخابات است

تلاش دشمن برای عدم حضور مردم در انتخابات است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام علیمراد یوسفی در نشست بصیرتی سیاسی کارکنان مخابرات استان البرز اظهار کرد: از ۲۲ بهمن سال ۵۷ تا به امروز به تعداد روزها معجزات زیادی در انقلاب اسلامی رخ داده و به تعداد روزها نیل‌ها شکافته شده است و حواریون از آن عبور کردند.

وی بیان کرد: آمریکایی‌ها می‌گویند، تاکنون هر نقشه‌ای علیه جمهوری اسلامی کشیدیم محقق نشد اما هرچه ایرانی‌ها خواستند، محقق شد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با اشاره به اینکه زمانی آمریکایی‌ها گفتند ما در سوریه دست برتر را در آسمان داریم و پهپادهای جمهوری اسلامی زمین‌گیر شدند، تصریح کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی یک قطعه فیلم برای شبکه العالم ارسال و عنوان کرد، به آمریکایی‌ها بگویید ما نیاز به پرواز نداریم اما چون دست برتر داریم، یک نسخه فیلم از پهپادهای شما که در منطقه می‌چرخند، می‌گیریم.

وی خاطرنشان کرد: رهبری به حاج قاسم فرموده بودند سعی کنید کشته‌های داعشی ها کم باشد، چراکه آنها برادران فریب خورده ما هستند، همه دنیا مات و مبهوت این نگاه است، کسی که شما را می‌کشد دشمن نمی‌پندارید؟ و کلام رهبری برگرفته از اسلام ناب است که عجایبی دارد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: امروز اگر شغال‌هایی ادای شیر در می‌آوردند و کلیپ‌هایی صوتی از آنها منتشر می‌شود، می‌خواهند یک بار دیگر حاج قاسم سلیمانی را ترور کنند، این امر حساب شده است‌.

در سه کشور مهم محور مقاومت سه انتخابات داریم

وی با بیان اینکه در سه کشور مهم محور مقاومت سه انتخابات داریم، اظهار کرد: نخستین انتخابات در سوریه با افتخارات برگزار شد، دیگری جمهوری اسلامی تا پایان ماه جاری و سومین انتخابات در کشور عراق برگزار می‌شود.

یوسفی با اشاره به اینکه تلاش این بود که با ترور مجدد سردار سلیمانی مردم از جبهه مقاومت روی برگردانند، بیان کرد: همچنین سعی می‌کنند، مردم به کاندیداهای جبهه مقاومت و انقلابیون رأی ندهند اما نتیجه عکس گرفتند.

جبهه انقلاب باید میدان‌دار باشد

وی با بیان اینکه به برکت خون شهیدان جبهه انقلاب باید میدان‌دار باشد و بعد از انتخابات کشور عراق، تحول بزرگی در منطقه رخ خواهد داد، تصریح کرد: باید منتظر تغییرات و تحول بزرگی در منطقه و دنیا باشیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با اشاره به اینکه شهید سلیمانی جملات عجیبی درباره جمهوری اسلامی دارند، خاطرنشان کرد: ایشان می‌فرمودند، جمهوری اسلامی ایران حرم است ما مدافع حرمی هستیم که تمام جهان اسلام امید و تکیه‌اش به جمهوری اسلامی است.

وی گفت: شهید سلیمانی در جای دیگری جمهوری اسلامی را قطعه‌ای از بهشت می‌دانست.

یوسفی اظهار کرد: حرکتی در دنیا با محوریت جمهوری اسلامی تشکیل شده که از همان ابتدا از مبارزان کنار امام راحل عظیم‌الشأن نفوذی‌ها مثل صدر اسلام در کنار رسول خدا نفوذ کردند و تا به امروز که هر روز لایه‌ای از این نفوذی‌ها افشا می‌شوند.

وی با بیان اینکه برخی به دنبال تحریف نظام و انقلاب در بسترهای مختلف مانند جریان انحرافی، فتنه غرب‌گرایی و کدخدا پرستی هستند، بیان کرد: اما نظام تحریف شدنی نیست، چراکه خون شهدا پای درخت اسلام ریخته شده و این درخت را به تنومندی رساند.

جریان نفوذ از همان ابتدا به دنبال تحریف انقلاب بود

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با بیان اینکه دشمنان علیه نظام اقدامات زیادی انجام دادند اما جبهه مقاومت بزرگ‌تر، عزیزتر و قوی‌تر شدند، تصریح کرد: جریان نفوذ تلاش زیادی کرد که جمهوری اسلامی را مانند سایر انقلاب‌ها و حرکت‌ها از همان ابتدا تحریف کنند.

وی خاطرنشان کرد: در این نظام، جریان نفوذ از پاریس در کنار امام راحل تاکنون شروع شد اما این انقلاب از جنس اسلام ناب و برگرفته از نهضت امام حسین (ع)، معصومین و قرآن ناطق است.

یوسفی گفت: مأموریت و عمده آسیب جریان نفوذ این است که کارها در این کشور به افراد غیرمتخصص واگذار شود.

وی اظهار کرد: بهترین کارخانه‌ها در بخش خصوصی به افرادی واگذار شد که هیچ تخصصی در آن زمینه ندارند و نگاه املاکی داشتند همچنین پالایشگاه به سرمایه‌دارانی واگذار شده که سرمایه او در شیر و لبنیات است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز بیان کرد: در این انتخابات به شدت باید مراقب جریان نفوذ باشیم، چراکه نفوذ با تفکر وابسته به غرب به دنبال این است که جای پایش از بین نرود.

وی تصریح کرد: در چنین شرایطی باید توجه ویژه‌ای به وصیت امام راحل داشته باشیم که فرمودند، نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد.

انقلاب به دست نااهلان نیفتاد

یوسفی خاطرنشان کرد: انقلاب به دست نااهلان نیفتاد اما جمهوری اسلامی نتوانست پا به‌پای انقلاب پیش برود، چون در مقاطعی مناصبی دست نامحرمان افتاد.

وی گفت: در این مقطع حساس دشمن در تلاش است مردم در پای صندوق‌های رأی حضور نداشته باشند و این حضور دفاع از نظامی است که دشمن در مقابلش به ستوه آمده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با بیان اینکه به جای شهدایی مانند شهید سلیمانی که برای انقلاب سر و دست دادند، رأی بدهیم، متذکر شد: مردم همواره در تمام صحنه‌ها پشتیبان نظام بوده و خواهند بود و با وجود تمام مشکلات حضور خوبی در انتخابات خواهند داشت.

اخبار مرتبط

نیّت الهی و اقدام جهادی وجه تمایز نیروهای مسلح کشور با سایر دنیاست

مادران شهدا خاطرات ماندگار و زنده جمهوری اسلامی هستند

دشمن به دنبال ضربه زدن به اقتصاد است

0 نظر

ارسال نظر

capcha